sport

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

sport

Post autor: Mikka » 15 lis 2019, o 13:53

Pytam o sport - kto zna?

sport

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

rafon
Posty: 7
Rejestracja: 8 sie 2019, o 12:14

Re: sport

Post autor: rafon » 30 mar 2020, o 09:10

Czy jest tu ktoś kto interesuje się piłką nożną i obstawia mecze? Chciałem Was poinformować, że na stronie Etoto od jakiegoś czasu jest promocja kornery, która jest skierowana dla osób obstawiających rzuty rożne. Jak dla mnie jest to fantastyczna opcja bo dość często stawiam na tego typu zdarzenia.
Załączniki
GNB_kornery-750x429[1].jpg

Awatar użytkownika
Jodełka
Posty: 6
Rejestracja: 8 kwie 2019, o 15:55

Re: sport

Post autor: Jodełka » 16 kwie 2020, o 14:09

Bardzo lubię oglądać różne dyscypliny sportowe i nawet postanowiłam, że sama zabiorę się za siebie i zacznę ćwiczyć. Chciałabym zacząć od czegoś prostego, więc kupię sobie takie hula-hoop z wypustkami . Podobno taki trening jest wyjątkowo efektywny i pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. A co Wy o tym myślicie?

ElkaKk
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2017, o 10:06

Re: sport

Post autor: ElkaKk » 14 sie 2020, o 11:14

Jeśli jesteś fanem surfingu koniecznie odwiedź sklep on-line.

Deski surfingowe na każdy poziom zaawansowania. Oprócz standardowych sztywnych desek epoxy oraz PU, w ofercie posiadamy również deski typu soft australijskiej firmy Softech. Deski Softech mają miękkie krawędzie, twardy pokład oraz skrzynki FCS 2.
Szeroki wybór desek surf odpowiednich dla osób planujących pływać na Bałtyku. Marki dostępnych desek surfingowych: Softech, Indio, Lost, Pukas, Channel Islands.

Awatar użytkownika
kingalos
Posty: 15
Rejestracja: 10 wrz 2020, o 17:57

Re: sport

Post autor: kingalos » 16 lis 2020, o 19:59

sport jest świetny, gdyż można się odstresować , a dodatkowo udoskonalić swoją sylwetkę! myślę, że warto zapoznać się z zajęciami jakie oferuje siłownia Energym. Tam pracują bardzo energetyczni ludzie, którzy z wielką chęcią pomogą wam osiągnąć wymarzony cel. Wystarczy chcieć, a reszta sama się zrobi.

Awatar użytkownika
Kaśka99

Re: sport

Post autor: Kaśka99 » 11 sty 2021, o 16:15

Jakie stroje uzywacie do ćwiczeń? Ja kupiła sobie super strój jestem zadowolona, bardzo wygodny polecam dobra jakość.
Załączniki
dres-damski-sal-py-z-kapturem[1].jpg

Awatar użytkownika
zuzka22
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2017, o 10:06

Re: sport

Post autor: zuzka22 » 15 kwie 2021, o 20:44

A jakie sporty lubicie najbardziej? :) Mnie ostatnio zainteresowały sporty grupowe, a przede wszystkim piłka halowa :) Jeśli chcielibyście się dowiedzieć coś na ten temat to warto zajrzec tutaj.

Coś o autorze strony
Cześć! Nazywam się Maciek i jestem twórcą oraz głównym redaktorem portalu Pogon04.szczecin.pl! Przede wszystkim jestem zagorzałym fanem sportu, głównie jednej dyscypliny – piłki halowej.

Dla kogo powstała ta strona?
Moim zamysłem by stworzyć i redagować tę stronę było, aby każdy fan futbalu znalazł swoje miejsce w sieci. Na moim portalu znajdziesz najciekawsze artykuły na temat piłki halowej oraz zakładów bukmacherskich

harley.stracke
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2021, o 15:31

Re: sport

Post autor: harley.stracke » 19 kwie 2021, o 15:32

Niestety troszkę przytyłam i chciałabym wznowić treningi i dietę na masę... od czego zacząć? Normy spożycia białka dla sportowców regularnie ulegają zmianie, wprowadzając nierzadko ćwiczące osoby w lekką dezorientację. Z jednej strony większa ilość białka powoduje wzrost bilansu azotowego, co może skutkować zbytnim obciążeniem nerek. Z drugiej, jednak większa ilość białka w diecie przekłada się na zwiększone tempo syntezy nowych włókien mięśniowych.

Dieta na masę
Jak nietrudno się domyślić, większość naszej wiedzy na temat technik treningowych wywodzi się z różnorakich badań lub ma w nich swoje poparcie. A czy wiecie, jakie w tym celu zostały przeprowadzone testy i jakie były ich rezultaty? Spokojnie, to nie będzie wykład z historii: skoncentrujemy się na najnowszych badaniach oraz ich wynikach i to bardzo szczegółowo. Przed nami same konkrety, czyli to, co prawdziwi zapaleńcy kulturystyki cenią sobie najbardziej!
DIETA NA MASĘ - SUPLEMENTACJA W BUDOWANIU MASY MIĘŚNIOWEJ
Kreatyna to jeden z najbardziej skutecznych i najlepiej przebadanych suplementów dla sportowców. Nie dzieje się tak przypadkiem, bowiem wiadomo, że suplementacja kreatyną daje doskonałe efekty. Badania dowiodły, że osoby zażywające 10 gramów tej substancji na dobę, przez zaledwie 10 tygodni, uzyskały aż o 60% lepsze wyniki, niż osoby z grupy kontrolnej (ponad kilogram masy mięśniowej więcej!). Ponadto osoby stosujące monohydrat kreatyny były w stanie zachować zbudowaną masę mięśniową po zakończeniu testów i zaprzestaniu ćwiczeń.

Awatar użytkownika
Aleńka32

Re: sport

Post autor: Aleńka32 » 24 maja 2021, o 12:23

Szukając smacznej, zdrowej i jednocześnie różnorodnej diety to warto sprawdzić dla siebie Dieta Pudełkowa od Mój Catering, to firma która zdecydowanie na tle konkurencji wyróżnia się świeżością produktów, różnorodnością menu i naprawdę dobrymi cenami. Na stronie znajdziecie konkretne informacje, przedstawione diety, cennik oraz wsparcie specjalistów w razie pytań

gwolff
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2021, o 22:57

Re: sport

Post autor: gwolff » 20 sie 2021, o 23:00

Jeżeli przytyłaś, no to najlepszym rozwiązaniem jest aktywność fizyczna. Polecam uprawianie sportu, a szczególnie piłki nożnej. Ponieważ podczas gry w piłkę nożną biegamy, angażujemy wszystkie mięśnie, no a nie jest to aż takie monotonne jak zwykły bieg. Potrzeba tylko namalować linie za pomocą specjalnego urządzenia oraz ustawić dwie bramki w swoim ogrodzie. Pozdrawiam i powodzenia w przejściu na zdrowy tryb życia. Pozdrawiam! :D

jerzy732255
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2022, o 21:47

Re: sport

Post autor: jerzy732255 » 3 sty 2022, o 22:13

Akurat sport to zdrowie. Osobiście lubie świczyć na siłowni.

ODPOWIEDZ