Szkolenia

Awatar użytkownika
olaf332
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2020, o 07:51

Szkolenia

Post autor: olaf332 » 17 mar 2021, o 12:34

Każdy człowiek chciałby pójść na bardzo dobre szkolenie. Sam na przykład ostatnio zdecydowałem ,że skorzystam z bardzo dobrej firmy.

Szkolenia

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
olaf332
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2020, o 07:51

Re: Szkolenia

Post autor: olaf332 » 25 mar 2021, o 11:43

Znajomy na przykład podesłał mi rewelacyjną ofertę. Ja z tego szkolenia na pewno bardzo szybko skorzystam.

Kiedy posiadasz swój wymarzony cel do zrealizowania, jednak brakuje Ci odpowiedniego strategicznego zaplanowania działań… Niestety nie sięgniesz po swoje. W biznesie sam plan nie wystarczy. Konieczne jest strategiczne zaplanowanie całej realizacji.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Szkolenia

Post autor: KrysiaK » 8 kwie 2021, o 22:44

Ze względów epidemiologicznych wszystkie szkolenia odbywają się u nas w firmie. Kierownictwo stanęło na wysokości zadania i przygotowało nam nawet poczęstunek w formie świeżych owoców, które dostarczyła firma. To bardzo dobry pomysł.


Owoce na spotkania biznesowe i firmowe

Zestawy na spotkania firmowe i owoce dla pracowników dostarczamy w całej Polsce, m.in są to takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Bydgoszcz, Lublin, Szczecin. Zapewnienie zdrowych przekąsek to bardzo dobra alternatywa dla słodyczy i ciastek. Owoce na spotkania biznesowe i firmowe są zawsze świeże i pochodzą z pewnego źródła. Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach, kontrolując temperaturę i wilgotność. Wcześniej są starannie selekcjonowane, co gwarantuje doskonałą jakość i smak. W pakietach można uwzględnić jabłka, banany, pomarańcze, winogrona, truskawki, a także bakalie, soki i krojone warzywa w kubeczkach. Dokładny skład zestawu zależy od konkretnych potrzeb, liczby uczestników spotkania oraz ich upodobań smakowych. Warto także uwzględniać dostępność owoców sezonowych. W zależności od pory roku może się różnić ich cena. Owoce z Dailyfruits wielokrotnie sprawdziły się na różnych szkoleniach, konferencjach, naradach, a także rozmaitych eventach realizowanych zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na świeżym powietrzu. Na stronie prezentujemy owoce na spotkania biznesowe i firmowe w postaci przykładowych zestawów na 10-15 osób lub 15-20 osób. Jesteśmy otwarci także na stworzenie od zera dedykowanego zestawu na specjalne zamówienie.

Pamiętaj, że owoce i bakalie są nie tylko zdrowe i pełne witamin. Wspomagają także pamięć i koncentrację. Zdrowa dieta może mieć zatem wpływ nie tylko na lepsze samopoczucie i mniej absencji w pracy, ale również na efektywność przy wykonywaniu konkretnych zadań. Dobrze jeśli przykład idzie z góry i osoby zarządzające inspirują swoich pracowników do zdrowego odżywiania na co dzień – także podczas eventów, konferencji i spotkań biznesowych. Wybór cateringu na tego typu imprezy nie powinien być przypadkowy.
Załączniki
24_koszt-standard-5kg-600x511[1].jpg

ODPOWIEDZ