bransoletka męska kauczuk

Biżuteria męska jest synonimem prestiżu i luksusu. Jest on elementem biżuterii chętnie wybieranym przez nowoczesnych i pewnych siebie mężczyzn, którzy pragną podkreślić swój indywidualny styl.

Kiedy warto nosić biżuterię męską?
Biżuteria męska może być związana z wielopokoleniową tradycją i być przekazywane z ojca na syna. Poza tym męska biżuteria może posiadać monogramy czy wyryte w kamieniu herby świadczące o przynależności rodowej. W tym przypadku ich noszenie związane jest z określonym statusem oraz rangą. Taka męska biżuteria jest zwykle wykonane ze złota i ryte w kreolu. Nowoczesna biżuteria męska dostępna jest również w szerokiej ofercie sprzedaży godnych polecenia salonów jubilerskich. Tego typu męski sygnet może być z powodzeniem noszony jako dodatek do formalnej stylizacji. Jego użytkowanie ma na celu podkreślenie indywidualizmu lecz nie ma on wzbudzać zazdrości.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając biżuterię męską?
Biżuteria męska może być wykonana z różnorodnego kruszcu. Może to być zatem srebro, złoto czy platyna. Rozbielone kruszce cechuje większa delikatność, zaś tradycyjne złoto stanowi dość mocny akcent każdej stylizacji. Należy o tym pamiętać komponując jej poszczególne elementy. W ten bowiem sposób można uniknąć wrażenia przeładowania. Decydując się na męską biżuterię z oferty sklepu AnKa Biżuteria wykonaną ze złota należy również odpowiednio dobrać pozostałe dodatki, w tym choćby spinki do mankietów, spinkę do krawata, zegarek czy sprzączkę paska. Poza tym w sprzedaży dostępne są również modele ozdobione szlachetnymi kamieniami lub wykonane z kilku rodzajów złota w różnym odcieniu.

Czy biżuteria męska może stanowić rodzaj prezentu?
Zdecydowanie tak. Tego typu biżuteria może być z powodzeniem wręczana nowoczesnym i pewnym siebie mężczyznom, którzy podążają za najnowszymi trendami modowymi, pragną prezentować się nad wyraz dobrze i chętnie podkreślają swój wyjątkowy styl.
Awatar użytkownika
uszateK
Posty: 5809
Rejestracja: 27 lut 2010, o 12:14

bransoletka męska kauczuk

Post autor: uszateK » 25 sty 2020, o 10:26

Mam pytanie o bransoletka męska kauczuk - kto podpowie mi?

bransoletka męska kauczuk

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
metme
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2019, o 21:21

Re: bransoletka męska kauczuk

Post autor: metme » 18 lip 2020, o 19:32

Mój narzeczony dostał ode mnie ostatnio bardzo ładną bransoletkę ze sklepu https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki-meskie i mimo, że nie była ona droga jest super jakości i jest z niej zadowolony.

Awatar użytkownika
Sławka18
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 11:52

Re: bransoletka męska kauczuk

Post autor: Sławka18 » 25 wrz 2020, o 11:53

Faktycznie ślicznie wygląda ta bransoletka :) Chyba mojemu kupię podobną :)

ODPOWIEDZ