spinki do mankietów i krawata

Awatar użytkownika
wladca_pierscionka
Posty: 7961
Rejestracja: 1 mar 2010, o 18:11

spinki do mankietów i krawata

Post autor: wladca_pierscionka » 16 sty 2020, o 09:38

Mam pytanie o spinki do mankietów i krawata - kto podpowie mi?

spinki do mankietów i krawata

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Majka1212
Posty: 125
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:02

Re: spinki do mankietów i krawata

Post autor: Majka1212 » 7 paź 2021, o 20:04

Spinka do krawata to nie tylko przykład męskiej biżuterii, to także praktyczny gadżet pozwalający mężczyźnie utrzymać krawat w jednym miejscu. Podczas chodzenia nie przesunie on się na bok, a przy stole nie wpadnie do talerza. Jednak jeżeli poszukamy informacji na temat spinek, szybko trafimy na informacje, że są to akcesoria, które mają ułatwić pracę kelnerom, a u zwykłych ludzi świadczą o niewyszukanym guście, a nawet stanowią błąd w ubieraniu się. Z kolei, jeśli przejrzymy popularne zdjęcia eleganckich mężczyzn czy na przykład gwiazd Hollywood zauważymy, że często na ich krawatach widać spinki. Czy oni wszyscy nie wiedzą, jak wielki błąd popełniają? Czy może sprawa nie jest tak oczywista? Okazuje się, że niechęć do tych spinek jest czymś czysto kulturowym i nie występuje w niektórych rejonach geograficznych, np. w Stanach Zjednoczonych spinki do krawatu są czymś zwykłym i nie budzą sprzeciwu, ten ostatni jest typowy bardziej dla Europy. Właśnie dlatego zdecydowanie częściej widujemy Amerykańskich aktorów i modeli z tym dodatkiem. Ponieważ żyjemy w globalnej kulturze, czerpiemy inspiracje nie tylko z ulicy i lokalnej prasy, internet jest również ważnym źródłem przy kształtowaniu swojego wizerunku, a w nim nie ma granic geograficznych. Ta irracjonalna niechęć do spinek, jest zatem mocno zagrożona. Co więcej, w naszym rejonie, są one czymś oryginalnym, pozwalają się wyróżnić, pozostając nadal w obrębie klasycznej męskiej elegancji.
Załączniki
spinka-srebrna-do-krawata-pozlacana[1].jpg

ODPOWIEDZ