kruk komplety biżuterii

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

kruk komplety biżuterii

Post autor: muszka » 17 sty 2020, o 20:49

Mam pytanie o kruk komplety biżuterii - kto podpowie mi?

kruk komplety biżuterii

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: kruk komplety biżuterii

Post autor: Martusia » 13 lis 2021, o 21:39

Niech żyje wolność! Martyna Wojciechowska zaprojektowała kolekcję biżuterii dla marki W.Kruk!

Martyna Wojciechowska stworzyła kolekcję biżuterii dla marki W.Kruk. Nazwała ją Freedom czyli Wolność. „Wolność to stan umysłu, możliwość wyboru i decydowania o sobie. To głębokie przekonanie, że mogę wszystko” - tłumaczyła na wczorajszej premierze swej debiutanckiej linii w warszawskim Vitkacu. W kolekcji Freedom znalazły się naszyjniki, pierścionki oraz bransoletki - wszystkie ozdobione symbolami wolności wybranymi przez Martynę Wojciechowską. A są nimi: skrzydła i róża wiatrów. „Metaforą wolności są skrzydła. Można je w życiu rozwinąć, by osiągnąć niezwykłe rzeczy, można je też komuś dać, by uwierzył w swój potencjał”, mówiła dziennikarka. „Poszukując symbolu wolności instynktownie zwróciłam się w stronę świata zwierząt. Jastrząb łączy w sobie ciekawość świata, piękno, niezależność i tę wyjątkową zdolność szybkiego podrywania się do lotu. Potrafi szybować wysoko, niczym nieograniczony. Jest cierpliwy i wytrwały”, kontynuowała swą opowieść Martyna Wojciechowska.

Cztery perły w koronie

Przypomnijmy, że Freedom Martyny Wojciechowskiej jest czwartą kolekcją ambasadorską W.Kruk. Dotychczas powstały: Eos Alicji Bachledy-Curuś, Vis, którą stworzyła Kinga Rusin oraz Vocalise zaprojektowana przez Annę Marię Jopek. Biżuterię z kolekcji Martyny Wojciechowskiej można już kupić w w przedsprzedaży na stronie internetowej marki. Poszczególne elementy kosztują od 109 złotych do 899 złotych.
Załączniki
martyna-wojciechowska-kolekcja-freedom-dla-marki-wkruk-411674-GALLERY_BIG[1].jpg
wkruk-freedom-bransoleta-srebro-cena-129-zl-411677-GALLERY_600[1].jpg
wkruk-freedom-pierescionek-srebro-z-elementem-pozlacanym-cena-449-zl-411692-GALLERY_600[1].jpg
wkruk-freedom-naszyjnik-srebro-cena-179-zl-411687-GALLERY_600[1].jpg

ODPOWIEDZ