napisy na kartki okolicznościowe

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

napisy na kartki okolicznościowe

Post autor: muszka » 18 sty 2020, o 16:27

Mam pytanie o napisy na kartki okolicznościowe - kto podpowie mi?

napisy na kartki okolicznościowe

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Majka1212
Posty: 125
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:02

Re: napisy na kartki okolicznościowe

Post autor: Majka1212 » 8 paź 2021, o 20:27

Ręcznie robiona kartka z odręcznymi pozdrowieniami to prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych sposobów okazywania szacunku, miłości i empatii w dzisiejszych czasach. Drobne prezenty, które pochodzą z serca, mogą być bardzo wyjątkowe, jeśli są do tego wykonane ręcznie.
Misternie zdobione kartki okolicznościowe są doskonałą pamiątką na wiele okazji jak chrzest, ślub, Pierwsza Komunia, ale również imieniny czy urodziny. Wbrew pozorom w dobie komunikacji internetowej wysyłanie tradycyjnych kartek wcale nie straciło na popularności. Kartki ręcznie robione doskonale sprawdzają się także, w przypadku gdy decydujemy się na podarowanie prezentu w formie pieniężnej na uroczyste okazje, zwłaszcza dla bliskich nam osób. Nie da się ukryć, że prezenty typu handmade w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Stanowią także świetną pamiątkę dla obdarowywanej osoby, pozwalając na zachowanie bezcennych wspomnień przez kolejne lata. Kartki ręcznie robione to arcydzieła sztuki, których nie można porównywać z powszechnie dostępnymi, masowo produkowanymi pocztówkami.

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: napisy na kartki okolicznościowe

Post autor: mabelka » 16 cze 2023, o 08:10

wszystko zależy od tego komu wręczymy kartki okolicznościowe i co dana osoba lubi :D jeśli to kartka urodzinowa dla babci to zdecydowanie lepiej jest wybrać coś klasycznego np. kartkę z kwiatami w wazonie i napisać standardowe życzenia ,,zdrowia, szczęścia, pomyślności". jeśli jednak do kartka dla kumpla czy koleżanki to można zaszaleć i napisać coś śmiesznego, nawiązującego do pasji czy charakteru danej osoby :)


Artystyczne kartki urodzinowe z mandalą

Motyw mandali ma kojarzyć się z medytacją i stanem wewnętrznej równowagi. Jako artystka oraz zwolenniczka otaczania się pięknem oferuję wyjątkowe kartki okolicznościowe z mandalami. Wręczając je bliskim, można przekazać życzenia pełne harmonii oraz pozytywnej energii. Kartki okolicznościowe z dekoracyjnym motywem mandali to doskonały sposób, aby przekazać swoje najlepsze życzenia w wyjątkowym stylu. Każda karta jest starannie zaprojektowana, prezentując w centrum mandalę – symetryczny wzór o skomplikowanej i wspaniałej geometrii. Daj się zahipnotyzować jej pięknem.
Oryginalne mandale z poznańskim rodowodem

Kartki okolicznościowe z motywem mandali są idealne na różne okazje, takie jak urodziny, święta, rocznice czy zwykłe gratulacje. To także doskonała forma podziękowania bądź okazania wsparcia w trudnych chwilach. Zamów wyjątkową, artystyczną kartkę z mandalą z mojego sklepu i przekaż bliskim pozytywną energię! Choć moja pracownia znajduje się pod Poznaniem, nie musisz mnie szukać – wszystkie moje małe dzieła sztuki sprawnie wysyłam do każdego klienta.

Wykonane są z wysokiej jakości papieru, co dodaje im elegancji i luksusowego wyglądu. Dodatkowo takie kartki można zachować jako pamiątkę, oprawić, a następnie udekorować nimi wnętrze. Niech karty okolicznościowe z dekoracyjnym motywem mandali będą nośnikiem Twoich najpiękniejszych życzeń, dodając magii i artystycznego uroku do każdej okazji.

Awatar użytkownika
badaczswiata
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2023, o 12:25

Re: napisy na kartki okolicznościowe

Post autor: badaczswiata » 22 cze 2023, o 13:06

Oto kilka pomysłów na napisy, które możesz umieścić na kartkach okolicznościowych:

Życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze w tym wyjątkowym dniu!
Niech ten dzień będzie pełen radości, miłości i niezapomnianych chwil.
Wszystkiego najlepszego z okazji twojego święta! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia.
Serdeczne życzenia z okazji Twojego jubileuszu. Niech kolejne lata przyniosą Ci jeszcze więcej radości i sukcesów.
W dniu Twojego ślubu życzymy Wam wiecznej miłości i szczęścia.
Gratulacje z okazji zdobycia dyplomu! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni.
Ciesz się tym wyjątkowym momentem w życiu i niech Twoje marzenia się spełnią.
Niech kolejne lata będą pełne uśmiechu, sukcesów i spełnienia marzeń. Wszystkiego najlepszego!
Z okazji narodzin dziecka składamy Wam najserdeczniejsze gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności.
Wielkanocne życzenia pełne radości, nadziei i miłości.
Pamiętaj, że te napisy można dostosować do konkretnej okazji i osobistych relacji z odbiorcą. Najważniejsze jest przekazanie uczuć i życzeń w szczery i serdeczny sposób.

ODPOWIEDZ