biżteria slubna

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

biżteria slubna

Post autor: muszka » 18 sty 2020, o 19:16

Mam pytanie o biżteria slubna - kto podpowie mi?

biżteria slubna

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: biżteria slubna

Post autor: Mgiełka091 » 4 maja 2021, o 19:39

W dniu ślubu nie zawsze musi to być bardzo drogi diamentowy naszyjnik od jubilera za kilka tysięcy euro, ale tańsza, ale wciąż ładna biżuteria jest często wystarczająca dla panny młodej . Szczególnie dla nowożeńców, którzy nie mają tak dużego budżetu, cieszą się, że ta pozycja na długiej liście kosztów nie stanie się zbyt duża. Zwłaszcza w przypadku sukni ślubnej bez ramiączek łańcuszek nie jest całkowicie nieistotny, aby panna młoda nie wyglądała tak nago w sukni na górze. Nie zawsze musi to być łańcuszek ze złota z brylantami, czasem wystarczy ładny łańcuszek ze srebra z cyrkonem lub kryształem Swarovskiego.
Naprawdę ładną biżuterię można kupić nie tylko od Thomasa Sabo , ale można ją również znaleźć na przykład w AnKa Biżuteria.
https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-slubna
Załączniki
komplet-microseting-srebro-rodowane-z-cyrkoniami-sliczne-koleczka-[1].jpg

Awatar użytkownika
Laurent389

Re: biżteria slubna

Post autor: Laurent389 » 14 sie 2023, o 17:14

Bardzo piękna biżuteria, wzbogacona kamieniami naturalnymi i szlachetnymi, jest idealna do wypełnienia i wzbogacenia stroju.

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: biżteria slubna

Post autor: mabelka » 4 gru 2023, o 11:31

fotograf i catering zamówiony, sala weselna wybrana, suknia też już jest, pozostaje pytanie: jaką biżuterię wybrać? :D suknia jest koronkowa, rozkloszowana na dole, dosyć bogato zdobiona, więc czy biżuteria też powinna być efektowna czy raczej wtedy minimalistyczna?

ODPOWIEDZ