Powiększanie ust

Biżuteria wykonana może być z różnych materiałów: srebra złota, kamieni: cyrkoni, kryształków Svarowski, kamieni naturalnych. W tym dziale spróbujemy odpowiedzieć jak chronić, pielęgnować i przechowywać biżuterię.
Awatar użytkownika
silentere

Powiększanie ust

Post autor: silentere » 28 lip 2020, o 08:02

Dziewczyny mam pytanie idę na powiększanie ust mam bardzo niski prog bólu zawsze znieczulam się stomatologicznie... ale teraz o to ciężko czy macie sprawdzone sposoby lub maści znieczulające żeby przetrwać zabieg?

Powiększanie ust

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Girli

Re: Powiększanie ust

Post autor: Girli » 28 lip 2020, o 09:29

1. Przed zabiegiem same nic nie smarujecie. .
2. Maść na ustach warto potrzymać pod folią
3. Znieczulenie działa dopiero po około 15 minutach i bardzo często jest tak, że zabiegowiec posmaruje, rozłoży sprzęt i już podaje, zanim znieczulenie złapie.
4. Znieczulenie stomatologiczne MOŻE wywołać asysmetrie jeśli osoba która je podaje nie ma w tym doświadczenia i dobrej ręki. Lignokaina powoduje poszerzenie się naczyń krwionośnych i zwiększenie objętości tkanki. Jeśli poda się jej za dużo w jednym miejscu to osoba poddając kwas ma wrażenie że podała go tam więcej i jak znieczulenie puszcza okazuje się że wychodzi asymetria.
Dla tego tego typu zabiegi powinno się robić wyłącznie u doświadczonego i sprawdzonego lekarza/pielęgnkarki i nie sugerować się ceną.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://fashionandbeauty.pl/5-mitow-na- ... luronowym/

Awatar użytkownika
Jadzia34

Re: Powiększanie ust

Post autor: Jadzia34 » 14 paź 2020, o 08:51

Zamierzam się poddać, ale przyznam, ze mega się obawiam jak to wyjdzie :)
Powiedzcie mi, ile taki efekt po wstrzyknięciu botoksu się utrzymuje? Czy jak raz się już zacznie trzeba regularnie jakoś to robić i uzupełniać te usta?

ODPOWIEDZ