Pierwsze buty dla dziecka

Biżuteria wykonana może być z różnych materiałów: srebra złota, kamieni: cyrkoni, kryształków Svarowski, kamieni naturalnych. W tym dziale spróbujemy odpowiedzieć jak chronić, pielęgnować i przechowywać biżuterię.
Awatar użytkownika
hoppe

Post autor: hoppe » 23 lis 2020, o 12:41

Czy są tutaj na forum mamusie?

Jak dobierałyście dla dzieci pierwsze obuwie?

Na co warto jest zwrócić uwagę przy kupnie butow dla dziecka ?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Lastata

Re: Pierwsze buty dla dziecka

Post autor: Lastata » 23 lis 2020, o 13:26

Pytanie czy dziecko chodzi czy nie.... Jeśli nie chodzi to wystarczą mu skarpetki, ewentualnie jakiekolwiek buciki dla ozdoby. O ile oczywiście ich ze stopy nie zrzuci ;)
Jesli jednak już chodzi dobrze jest zwracac uwagę na odpowiednie wyprofilowanie bucika jak rownież materiał z jakiego but jest wykonany. Dobrze jeśli jest to materiał albo prawdziwa skóra. NIe polecam skóry syntetycznej.

Polecam sklep Krasnal, w sklepie mają spory wybor butów dla maluchów. Na przyklad od konkretnej firmy .
Załączniki
717[1].jpg

Mama_Kasi

Post autor: Mama_Kasi » 4 sty 2021, o 11:47

Kiedy maluszek zaczyna chodzić, warto postawić na dobrej jakości buciki, które będą przede wszystkim wygodne. Jest to ważne zwłaszcza jeśli często wychodzicie z maluchem na spacer :) Polecam Wam bardzo Beloff sklep, czyli akcesoria idealne na spacer, gdy temperatura za oknem jest nieco niższa. Śliczne śpiworki, kocyki do wózka na pewno się przydadzą, kiedy już dziecko zmęczy się chodzeniem :)

Awatar użytkownika
zuzka22

Post autor: zuzka22 » 21 lip 2021, o 00:05

To prawda, jak dziecko zaczyna chodzić to dobre buciki to podstawa :) Sama na razie jestem na etapie szukania odpowiedniego miejsca na poród :) I tak pojawia się w mojej głowie coraz więcej pytań! Za to udało mi się znaleźć na tym portalu dużo ciekawych informacji, w tym momencie ważna jest dla mnie opinia o porodzie w Medicover :) Bardzo wiele pomocnych informacji!

ODPOWIEDZ