Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Bardzo często to media kształtują modę. Hitem staje się to co nosi piękna modelka, ale również biżuteria, którą noszą aktorzy, prezenterzy, znane osoby. Z teledysków uczymy się jak nosić modną biżuterię. Postarajmy się być na bieżąco.
Awatar użytkownika
Projektant Biżu

Re: Wisiorek Celebrytek najbardziej poszukiwaną biżuterią

Post autor: Projektant Biżu » 30 sie 2015, o 15:06

Podziwiam tą kolekcję Celebrytek: bardzo prosta a zarazem przepiękny projekt :)

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
natalian

Post autor: natalian » 7 lip 2016, o 12:22

Celebrytki to fantastyczny dodatek do codziennego ubioru kobiety. Jest to także świetny pomysł na prezent, z którego zadowolona będzie na pewno każda kobieta. Tego typu naszyjniki zyskały swoją popularność dzięki temu, że noszą ją, jak sama nazwa wskazuje, celebrytki. Dzięki takiemu dodatkowi, kobieta z pewnością poczuje się piękniejsza i zwróci na siebie uwagę. Obrazek

Sławomir

Post autor: Sławomir » 1 sie 2016, o 14:11

Celebrytki pojawiły się już kilka lat temu, ale największą popularność cały czas zdobywają. Co jest fajne, iż cały czas ewoluują, zmieniają się, powstają nowe wzory, ale pozostają niezwykle delikatne i zmysłowe. Na początku było kilka wzorów: kółeczko, serduszko i bodajże koniczynka. Teraz, to już są dziesiątki, jak nie setki wzorów, więc już każdy może znaleźć coś indywidualnego dla siebie. Można je fajnie kompletować z bransoletką, bo celebrytka to już nie tylko delikatny naszyjnik. Co najważniejsze dla kobiet, iż już nie wyglądają i nie czują się sfrustrowane gdy mijają kobietę ubraną w "to samo" :)
Polecam, moja dziewczyna była zachwycona :)
damska bizuteria srebrna
Załączniki
lacuszek-srebrny-z-krzyzykiem-duzy-bizuteria-celebrytek[1].jpg
celebrytki
naszyjnik-celebrytka-origami-najmodniejsza-bizuteria-w-2017r[1].jpg
przyklady celebrytek i ich zróznicowanie
delikatny-zloty-naszyjnik-z-trzema-przywieszkami[1].jpg
azurowa pozlacana celebrytka

Awatar użytkownika
AnKa

Post autor: AnKa » 14 sie 2016, o 13:07

i jak widać celebrytki nadal w modzie

Awatar użytkownika
asia

Post autor: asia » 21 sie 2016, o 22:14

a nie wiecie skad jest naszyjnik Malgosi Kozuchowskiej w Drugiej szansie? taka mala blaszka z literka M.. pomozcie, dziekuje!

Awatar użytkownika
Elżunia

Post autor: Elżunia » 2 wrz 2016, o 09:35

od AnKa Biżuteria

Biżuteria z ankabizuteria.pl też bardzo mi się podoba, bo jest elegancka i widzę tu dużo oryginalnych modeli, jakie rzadko spotyka się gdzie indziej. Najbardziej podoba mi się seria Celebrytki - dobrze oddaje najnowsze trendy - proste, przyciągające uwagę wzory, asymetria, elegancja wykonania.

Awatar użytkownika
jolinka

Post autor: jolinka » 21 wrz 2016, o 20:59

Złotych łańcuszków z celebrytkami mam już kilka. Noszą się bardzo dobrze i wyglądają cały czas jak nowe wczoraj kupione. Przyznaję, że dobra nazwa "celebrytki" dla tej kolekcji biżuterii.

Awatar użytkownika
Gosia

Post autor: Gosia » 6 lis 2016, o 12:00

Hej,

Ja zakupiłam wisiorki w sklepie AnKa Biżuteria i mogę z czystym sumieniem polecić ;)

Awatar użytkownika
Jadka

Post autor: Jadka » 28 mar 2017, o 09:20

Niesamowite jest to, że jest już wiosna 2017 i celebrytki nadal są modne. Ja już mam kilka modeli i noszę je cały czas. Swoją ulubioną, z różą kupiłam na ankabizuteria.pl.
Myślę, że niedługo sprawię sobie kolejne :)

Awatar użytkownika
monisiaak

Post autor: monisiaak » 3 maja 2017, o 18:50

Skąd wzięła się a nazwa? Wisiorek celebrytek. Która celebrytka to zapoczątkowała. Napewno wiecie:) Napiszcie, bo się zastanawiam.

Awatar użytkownika
Mikka

Post autor: Mikka » 5 maja 2017, o 18:45

Z tego co wiem, to pani Ania z ankabizuteria.pl wymyśliła tą nazwę. Przyznaję, że ma bardzo pokaźną ofertę wisiorków celebrytek - największą w internecie i nie spotkacie więcej kolekcji celebrytek w żadnym ze sklepów stacjonarnych czy znanych sieciówkach.

Awatar użytkownika
martaa

Post autor: martaa » 4 gru 2018, o 12:45

Od dawna moja ulubiona konfiguracja to złoty łańcuszek z zawieszką nieskończoności, w próbie oczywiście s 925. Chodzi o srebro. Dość ekonomiczna, a jednocześnie mocno jakościowa wersja. Najlepsze łańcuszki i zawieszki dopasowane w najmodniejszych konfiguracjach znajdziesz w katalogu https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki. Tysiące dosłownie rozwiązać pod każdy typ urody. Różne sklepy z biżuterią porównywałam, ale zawsze do nich wracałam.

Awatar użytkownika
branski

Post autor: branski » 1 mar 2019, o 14:07

Mi się podoba taka złota zawieszka:
. Zobaczcie jak pięknie wygląda na manekinie (2 zdjęcie).
Załączniki
zlota-zawieszka-serce-cyrkonie-serca.jpg

Awatar użytkownika
nataliorejro

Post autor: nataliorejro » 18 mar 2019, o 19:46

Jakiś czas temu zobaczyłem w TV właśnie taki piękny złoty naszyjnik. Szukałam i kupiłam i jestem mega zadowolona! :D

Jest obłędny :!:
Załączniki
zloty-naszyjnik-celebrytka-serce-wyciete-w-kole.jpg

Awatar użytkownika
Passo

Post autor: Passo » 13 wrz 2019, o 17:31

Tak przepięknie prezentują się te srebrne celebrytki a srebrne celebrytki pozłacane wyglądają jak prawdziwe złoto. Niezły hit z tej kolekcji celebrytek

Awatar użytkownika
Eleonora

Post autor: Eleonora » 30 mar 2020, o 15:06

Doprawdy nie wiem skąd taki szał na niego, są ładniejsze rodzaje wisiorków, ten jest taki...prosty?

sylwester332

Post autor: sylwester332 » 8 paź 2020, o 07:53

Za dobry wisiorek na pewno trzeba bardzo dużo pieniędzy zapłacić.

Awatar użytkownika
dfsdfsdfsdf

Post autor: dfsdfsdfsdf » 25 sty 2021, o 12:53

Biżuteria (fr. bijouterie, od bijou – klejnot) – drobny przedmiot złotniczy i jubilerski służący do ozdoby ciała i stroju, zazwyczaj z metali i kamieni szlachetnych i ozdobnych.

Biżuteria odznacza się przede wszystkim artystycznym wykonaniem - i dzięki tej kategorii do biżuterii można zaliczyć ozdoby ludów pierwotnych. Formy artystyczne kształtowały się zgodnie z ogólnymi trendami mody.

Spis treści
1 Historia
2 Przedmioty zaliczane do biżuterii
3 Przypisy
4 Bibliografia
Historia
Potrzeba ozdabiania ciała biżuterią pojawiła się prawdopodobnie u zarania dziejów współczesnego człowieka – liczące około 100 000 lat znaleziska przedziurawionych muszli są pierwszą zachowaną biżuterią[1].

Biżuteria miała różne funkcje, z których można wyodrębnić trzy podstawowe:

funkcja użytkowa - szczególnie wyraźna przy dekoracji stroju (agrafy, klamry, guzy, brosze, spinki do mankietów itp.)
funkcja ozdobna, dekoracyjna - służącej wyłącznie do ozdoby ciała (diademy, kolie, naszyjniki, bransolety, zawieszki (zwane również charmsami) itp.)
funkcja religijna (amulety, talizmany)
Biżuteria stosowana była jako oznaka władzy, prestiżu, zamożności czy też przynależności klasowej.

Współcześnie biżuteria stosowana jest głównie przez kobiety, łatwo dostępna dzięki masowej produkcji fabrycznej oraz różnorodnych, niekoniecznie kosztownych materiałów dekoracyjnych (tzw. biżuteria sztuczna).

Przedmioty zaliczane do biżuterii
agrafa, armilla
bransoleta, brosza, bulla
diadem, dormezy
fibula
zegarek
guz
kamea, kanak, kaptorga, klips, kolczyk, kolia, korale
lunula

ODPOWIEDZ