Strona 1 z 1

Erotyczny pokaz biżuterii w Hollywood

: 11 mar 2010, o 11:26
autor: Pajo
Szperając w internecie natknęłam się na erotyczny pokaz biżuterii w Hollywood o nazwie "Bullet 4 peace". Miał on miejsce 2 lata temu i polegał na tym, że nagie modelki umalowane w różne wzory prezentowały biżuterię składającą się z naboi. Chociaż pomysł oryginalny i ciekawy, to po obejrzeniu galerii pozostaje pewien niedosyt i rozczarowanie. Obejrzyjcie sami i oceńcie:
http://wiadomosci.wp.pl/gid,10459558,ti ... leria.html

Nie uważacie, że tej biżuterii prawie nie widać?

Re: Erotyczny pokaz biżuterii w Hollywood

: 11 mar 2010, o 20:19
autor: Cafe_Latte
Też tak uważam, że jej nie widać. Ginie pod natłokiem tych wszystkich kolorów, który są umalowane te modelki. Pomysł jest moim zdaniem dość ciekawy, ale wykonanie kiepskie. W dodatku zero erotyzmu, sama nagość w dziesiejszych czasach już nie jest czymś erotycznym. Trzeba czegoś więcej, może kolory czerwieni albo jakieś pozy? No nie wiem, pomysł nie wypalił i tyle, może innym razem się lepiej przyłożą.

Re: Erotyczny pokaz biżuterii w Hollywood

: 11 lis 2013, o 14:47
autor: Hania
Pewnie też ograniczenia były i nie pokazali wszystkiego. Często biżuterię Swarovskiego w mocnych filmach erotycznych promują - ciekawy sposób na promocję.

Re: Erotyczny pokaz biżuterii w Hollywood

: 12 mar 2018, o 18:52
autor: ModnaKaho
Promowanie biżuterii na nagim kobiecym ciele nie powiem, może być efektywne, zwłaszcza gdy reklamę zobaczy mężczyzna i zapragnie, by jego kobieta również tak pięknie wyglądała.