Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Zapraszam do komentowania i oceniania ofert biżuterii.
Bezpieczna biżuteria
Dużo znanych nam osobiście kobiet ma w swoich zbiorach drogą biżuterię, z metali szlachetnych lub innych cennych materiałów. Niemniej ubiera ją tylko i wyłącznie na specjalne okazje nie obnosząc się z takim posiadaniem na codzień. Tego typu kosztowności, ozdobione brylantami czy innymi osobliwymi kamieniami, drogocenne a często wręcz bezcenne wymagają specjalnej ochrony. Żeby przydać powszedniemu kostiumowi szczypty klasy i nie narażać się na atak złodzieja wskazane jest ulokować w sztuczną biżuterię, która bez zarzutu odtwarza kosztowne artykuły. Materiały nieszlachetne bądź pozłacane i srebrzone, na przykład kolczyki są ozdobą na fundusze wszystkich. Selekcjonujmy biżuterię stworzoną z drewna oraz szklanych paciorków, z barwnych rzemyków. Jest przecież tania i ładna. W sklepach w ofercie są kompletne zestawy takiej biżuterii. Nie powinniśmy więc kłopotać się o dobranie wisiorka czy klipsów do okazji i całego stroju. Wiadomo że biżuteria w kobiecej torebce, garderobie zajmuje bardzo istotne miejsce. Powinno się dlatego zharmonizować ją do typu urody, a być może i sposobu funkcjonowania, pracy jaką wykonujemy. Nosząc sztuczną biżuterię, panie nie będą musiały się zamartwiać o to, czy przypadkiem nie zapodzieją jej w ferworze codziennych obowiązków. Są też mankamenty związane z noszeniem takiej biżuterii. Niestety doskonale wiemy już że biżuteria sztuczna potrafi uczulać. Dziewczęta ze skłonnościami do alergii winny baczyć podczas zakupów czy upatrzone, konkretne egzemplarze nie zawierają niklu. Wystarczy nieco ostrożności i już możemy cieszyć się z dokonanych wyborów.
Awatar użytkownika
Karolajn3

Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Post autor: Karolajn3 » 15 kwie 2021, o 14:39

czy malujecie sie kosmetykami o naturalnym składzie czy totalnie nie i nie zwaracacie nawet na to uwagi? Od jakiegos czasu twarz i ciało staram sie pielegnowac kosmetykami z naturalnym składem i przyznam że nie wszytskie były wypałem ale tez chciałąm sprawdzic kolorówke i tutaj też może byc róznie, jak kogos to interesuje to mam przetestowany podkład z purobio sublime, róz z equilibra, słyszałam tez duzo dobrego o felicea ale osobiście jeszcz nie uzywałam i jeszcze całkiem spoko wypadapuder od anabelle minerals. Szczególnie zależy mi też na sprawdzonej paletce z kolorami ziemi- moga to byc beże, brązy, raczej ciepłe odcienie, z checią potestuje i dam znać bo z tymi pigmentami to wiem, że dość ciężko :/

Annabelle Minerals przybliżyło makijaż do natury, abyś na własnej skórze poczuła leczniczą moc minerałów. Polska marka, którą założyła Anna Szczerba, tworzy kosmetyki mineralne w 100% naturalne i wegańskie. Ich formuły tworzą tylko cztery składniki: rozświetlająca mika, tlenek cynku, który matuje skórę, a ponadto działa antybakteryjnie i antyseptycznie, hamując rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie wyprysków i zmian trądzikowych. Trzecim składnikiem w kosmetykach mineralnych jest dwutlenek tytanu, który działa jak naturalny filtr, chroniąc skórę przed promieniowaniem UV. Ostatnim minerałem, jaki spotkamy w składzie mineralnych podkładów, pudrów czy korektorów jest tlenek żelaza, który nadaje kolor kosmetykom i przedłuża ich trwałość.
Annabelle Minerals – kosmetyki z minerałami, które odmienią Twój makijaż
Załączniki
annabelle-minerals-korektor-mineralny-dark-300x268[1].jpg
annabelle-minerals-korektor-mineralny-dark-300x268[1].jpg (6.84 KiB) Przejrzano 1247 razy

Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

karol444443
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2021, o 06:16

Re: Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Post autor: karol444443 » 14 cze 2021, o 06:21

Jeszcze dzisiaj mojemu znajomemu podrzucę ten wątek. Z tego wątku można się dużo dowiedzieć.

Awatar użytkownika
marlena
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2021, o 09:45

Re: Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Post autor: marlena » 30 sie 2021, o 13:23

krem z bielendy eco sorbet w składzie 97% natury genialny ładnie się wchłania'

Awatar użytkownika
Armla
Posty: 55
Rejestracja: 19 sie 2019, o 08:41

Re: Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Post autor: Armla » 28 lut 2023, o 12:39

Naturalny makijaż na co dzień polega na tym, żeby wyglądać naturalnie, dlatego najlepiej użyć podkładu w kolorze skóry lub tonie nieco jaśniejszym, niż karnacja. Warto wybrać podkład o lekkiej konsystencji i zastosować go w miejscach, gdzie skóra potrzebuje wyrównania kolorytu, takich jak czoło, policzki i podbródek.
Jeśli mamy jakieś niedoskonałości, takie jak zaczerwienienia, przebarwienia lub worki pod oczami, warto użyć korektora. Wystarczy nałożyć go na wybrane miejsca i delikatnie rozetrzeć palcami.
Warto jest wypróbować Infallible od Loreal:
Obrazek

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Post autor: KrysiaK » 31 mar 2023, o 08:07

A może ktoś z was ma problwmya z łuszczycą i korzysta z kosmetyków Dr. Michaels? Szukałam o nich ostatni opinii Dr Michaels to naturalne, pozbawione sterydów preparaty dedykowane osobom z łuszczycą. Te australijskie produkty, stworzone przez prof. Michaela Tiranta, są cenione wśród chorych na łuszczycę.

Awatar użytkownika
kamii

Re: Jakie produkty do naturalnego makijazu?

Post autor: kamii » 21 kwie 2023, o 11:21

Zdecydowanie zwracam uwagę na skład kosmetyków ich pochodzenie. Jeśli chodzi o pudry, bronzery i róże lubię Ecocerę. To kolorówka, która pielęgnuje, jest trwała i śmiało zastępuje zachodnie topowe marki makijażowe.

ODPOWIEDZ