Prezent świąteczny dla mamy

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Jadzia34

Re: Prezent świąteczny dla mamy

Post autor: Jadzia34 » 24 gru 2019, o 08:17

A ja zrobiłam dla mamy biżuteryjny zestaw własnoręcznie :) nie wiem czy się jej spodoba, ale wydaje mi się, że wyszedł mega! :) Wykonałam go z pięknych i błyszczących .

Kryształki Swarovskiego są wdzięcznymi elementami biżuterii. Przyciągają uwagę, występują w różnych kolorach i odcieniach oraz kształtach. Sprawdzają się w kolczykach, wisiorkach, koralach, czy bransoletkach. Pasują do różnych stylów i okazji. Biżuteria zawierająca kryształki cieszy się niemalejącą popularnością wśród odbiorców. Koraliki Swarovski Elements zapewniają bogaty wybór elementów zróżnicowanych pod względem kolorystyki, kształtu, rozmiaru i przeznaczenia. Wszystkie artykuły są starannie opisane, dzięki czemu kupujący zna także ich wymiary oraz minimalną wymaganą ilość każdego produktu, jaką można zamówić. Pozwala to na sprecyzowanie nie tylko co z zakupionych kryształów postanie, ale i ile sztuk biżuterii można będzie zrobić dokonując konkretnego zakupu. Elementy można dowolnie łączyć, dzięki czemu zawsze powstanie oryginalny pod względem kolorystycznym produkt.

To bardzo wdzięczny i piękny element biżuterii :) Wiem, że prościej byłoby pójść i kupić coś na gotowo, ale myślę, że w tym przedświątecznym czasie warto poświecić nieco więcej czasu na prezenty dla bliskich.
Załączniki
PUNKTOMANIA[1].jpg

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
kolczyki2

Post autor: kolczyki2 » 8 kwie 2020, o 19:58

Moim zdaniem prezent powinien być zawsze dostosowany do tego, czym interesuje się dana osoba. Jeśli jest to mama, czyli osoba nam bardzo bliska to z pewnością znamy jej zainteresowania. Jeżeli zbiera znaczki to warto kupić jej coś do kolekcji. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.hanmart.pl. Zbieranie znaczków to czasochłonne zajęcie, ale ma wielu miłośników. Moim zdaniem warto zbierać takie kolekcje.

Awatar użytkownika
Klaudia2043510

Post autor: Klaudia2043510 » 15 kwie 2020, o 12:49

Szczerze polecam biżuterię w https://www.rabatem.pl/oferta-Promocja- ... bizuterie-
Na prawdę polecam. Wysoka jakość, duży wybór i co najważniejsze zawsze można liczyć na różne rabaty i promocje :)

Awatar użytkownika
Rani35

Post autor: Rani35 » 22 maja 2020, o 08:21

Póki co ostatnia chwila aby wybrać prezent z okazji Dnia Matki. Ja w tym roku z uwagi na ograniczoną możliwość biegania po sklepach, stwierdziłam, że postawię na ofertę https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na-Dzien-Matki/578 . Można tam bowiem znaleźć rewelacyjne zestawy prezentowe, zawierające zarówno różne słodycze jak i wybrane alkohole i myślę sobie, że moja mama będzie bardzo zadowolona z takiego upominku, tym bardziej, że jest wielkim łasuchem:).

ODPOWIEDZ