Kolczyki dla żony

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Mężulek

Kolczyki dla żony

Post autor: Mężulek » 30 sty 2019, o 21:17

Help Me
Chciałbym zakupić żonie złote kolczyki (okazja to urodzenie Córki) mój budżet to max do 2200zł. Chcialbym coś wybrać z Firmy Aclari tylko nie wiem które?
Bardzo proszę o pomoc o opinie, porady, które modele z tej firmy fajnie sie będą prezentować

Dzięki serdeczne za opinie

Kolczyki dla żony

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Mężulek

Re: Kolczyki dla żony

Post autor: Mężulek » 1 lut 2019, o 19:09

Bywa ktoś na tym forum ?

Awatar użytkownika
Gość

Re: Kolczyki dla żony

Post autor: Gość » 30 wrz 2019, o 12:24

Widzisz, bardzo późno znalazłam Twój wątek. Na szczęście okazji do kupowania prezentów jest wiele w roku:) Mam nadzieję, że zainspiruje Cie podczas wyboru następnej okazji. Oryginalna bizuteria jest zawsze doskonałym pomysłem. Prezent dla żony taki jak złote kolczyki, bransoletka z grawerem, a nawet jej ulubiony naszyjnik, odrestaurowany czy naprawiony powinien być w porządku. Polecam Ci szukać biżuterii nietuzinkowej, takiej, której nie zobaczy na uszach swojej kolezanki. Przy takim budżecie możesz sobie pozwolić na oryginalna i wyjątkową biżuterię lub cały zestaw.

ODPOWIEDZ