prezenty na święta dla taty

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
wladca_pierscionka
Posty: 7961
Rejestracja: 1 mar 2010, o 18:11

prezenty na święta dla taty

Post autor: wladca_pierscionka » 17 sty 2020, o 19:59

Mam pytanie o prezenty na święta dla taty

pomysły na prezenty walentynkowe dla Niego

Prezent na walentynki dla chłopaka, partnera, męża wcale nie jest prosty! My kobiety lubimy piękne i pełne miłości gesty, ale oni… Gdy dostaną od nas typowo walentynkowy gadżet typu kłódka z naszymi imionami ryzykujemy tylko, że taki prezent wyląduje na dnie szuflady. Z drugiej strony czy kupienie im praktycznego prezentu jak pasek czy torba treningowa ma sens? To przecież walentynki, a nie urodziny! Co więc możemy im kupić na walentynki?
Niezapomniane prezenty na walentynki dla Niego

Prezenty w formie wspólnych przeżyć są super, szczególnie, że faceci lubią gdy ich możemy wyręczyć z pomysłem na randkę 😉 Jednak uwaga, decydując się na wspólne wyjście pamiętaj, żeby myśleć naprawdę o swoim ukochanym, a nie o sobie. Wspólny masaż może być spełnieniem marzeń dla Ciebie, ale niekoniecznie dla niego. Jaka randka mogłaby się spodobać jemu?

gokarty – to chyba frajda dla większości męskiej społeczności, zabierz swojego mężczyznę na tor gokartowy, a będzie zachwycony.
strzelnica – jak wyżej 🙂
Escape Room – jeśli jeszcze razem nie odwiedziliście takiego miejsca to może być fajna po temu okazja.
aktywne wyjście – wspinaczka ściankowa, trampoliny, squash. Spróbujcie czegoś nowego razem, ale aktywnie!
kino, ale bez komedii romantycznej – serio, proponuję by w walentynki pójść na film sci-fi lub akcji. Jeśli to ma być prezent dla Niego to pokaż mu, że najważniejsze dla Ciebie jest być z nim, bez względu na to co robicie.
bilety na mecz – jeśli wiesz, że interesuje się piłką nożną, siatkówką, koszykówką lub innym sportem i niedługo gra jego drużyna, wybierzcie się razem na mecz.
bilety na wydarzenie – Twój partner jest fanem jakiegoś zespołu, sprawdź czy aby przypadkiem nie gra niedługo koncertu w okolicy. Alternatywa może być jakiś stand-up.
wystawa w męskim klimacie – oczywiście nie myślę tu o zwykłym wyjściu do galerii sztuki ( chyba, że masz męża pasjonata malarstwa). Sprawdź może w okolicy trwa aktualnie wystawa broni rycerskiej, starych gier, kosmosu… Czegoś co interesuje Twojego partnera.

Inspiracje na walentynkowe prezenty

Jeśli nie mamy czasu na wyjścia pomyślmy o czymś co nie będzie aż krzyczeć KOCHAM CIĘ, ale będzie o nas miło przypominało.

gra logiczna z sercem – mimo motywu serca na pewno nie jest to prezent obciachowy, a może nawet sprawić radość partnerowi, w końcu mężczyźni lubią tego typu zagadki i gry logiczne. W tej kategorii znalazłam trzy fajne przykłady: z serii Huzle Cast, od firmy Eureka lub najprostsza od ShipGratis
breloczki dla par – mamy tu kilka fajnych opcji. Mogą to być dwa klocki Lego, które dopiero po złączeniu przypominają serce, a normalnie są zwykłymi elementami albo dwa puzzle, które można razem połączyć lub dla kociarzy dwa kotki, które wspólnie układają się w koło.
koszulka / bluza – jeśli nie przesadzimy ze wzorem w serduszka lub napisem typowo walentynkowym to będzie całkiem praktyczny i lubiany prezent przez płeć męską. Dla fanów Gwiezdnych Wojen Gift Shop ma idealny wzór na tę okazję z Leią i Hanem Solo. Z innych propozycji na stronie Nasze Nadruki są ciekawe zestawy dla par, zarówno t-shirtów jak i bluz Np. ten z pizzą czy szachami (zdjęcia powyżej).
Naprawdę duży kubek – niby pomysł oklepany, ale jeśli Twój partner nadal korzysta z kubka niedostosowanego dla męskich możliwości picia herbaty lub kawy to się zastanów. Odpowiedni kubek dla facetów to zwykle taki co ma min. 500 ml, a najlepiej 1l. Firma Nadzwyczajnie robi tak duże kubki z wybranymi grawerami na ich dnie. Można tam napisać co się chce bez obaw o zbytni dla faceta romantyzm. W końcu będzie mało widoczny 😉

Śmieszne prezenty na walentynki dla Niego

stetoskop – by słyszał jak bije przy nim Twoje serce 😀 wiem, nie każdy się tu zaśmieje… Ale gdy ten przykład zobaczyłam na jakiejś zagranicznej stronie z pomysłami na walentynki to musiałam go dodać i u siebie w przeglądzie! Takie stetoskopy można kupić już od 34 zł np na stronie NovaMed.
antystresowe serce anatomiczne – no przecież Walentynki kojarzą się nam z serduszkami, a to nawet przyda się na czas kobiecych fochów. Niech się partner odstresuje. Zabawna Medycyna specjalizuje się w tego typu gadżetach.
koszulka od Nad Wyraz – “Mów do mnie brzydko… Wziąść, Poszłem, Włanczam”
kufel + kieliszek – on woli piwo / whiskey, a Ty wino? Kup zestaw, z którego wspólnie będziecie zadowoleni. Dla Ciebie kieliszek “winna”, a dla niego kufel bądź szklanka z hasłem “niewinny”. W gotowych zestawach znalazłam tylko opcję dla małżeństw, ale podobną kombinację można też stworzyć samemu przy opcji własnego graweru.

Własnoręczne prezenty walentynkowe

box pyszności – zapakuj ulubione czekoladki, chipsy, alkohol Twojego partnera razem ze swoim zdjęciem i karteczką ze śmiesznym dopiskiem w stylu: Twoje ulubione pyszności. Wcale nie musisz kupować kosza w kształcie serca, bo co on później z nim zrobi?!

pizza w kształcie serca – Wiadomo, że przez żołądek do serca! Przygotuj ulubione danie w sercowej odsłonie. Nie musi to być wcale pizza, niech poniesie Cię wyobraźnia! Może sercowy schabowy albo sercowa babeczka?

lunch do pracy/ na uczelnie – jeśli na co dzień tego nie robisz to w walentynki zadbaj o drugie śniadanie faceta. Przygotuj mu to co lubi najbardziej. Nie zapomnij o słodkościach 😉

zakładka do książki – Twój partner lubi czytać? Jeśli tak to mogę się założyć, że w formie zakładki używa to co ma akurat pod ręką… Wytnij siebie ze zdjęcia, doklej jakąś wstążkę, która mogłaby później wystawać z książki i ewentualnie podklej to tekturką by było mocniejsze i voilà.

Na jakie prezenty Wy decydujecie się dla swoich ukochanych? Ja chyba połączę opcję lunchu do pracy z grą logiczną…

prezenty na święta dla taty

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria