Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
Viola

Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Viola » 6 lip 2010, o 13:54

Polecam sklep z biżuterią srebrną. Oferują piękną biżuterię srebrną: kolczyki, wisiorki, pierścionki, łańcuszki, komplety

Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Violetta
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2010, o 07:19

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Violetta » 26 sie 2010, o 16:21

Przyznaję, że ładna ta biżuteria i w przystępnej cenie. Lubię też odwiedzić Yes, WKruk czy Apat aby zobaczyć co mają modnego. Osobiście mam swój ulubiony sklep do którego zawsze powracam: mają dużo nowych koekcji i ceny przystępne.
A i zdjęcia ładne mają, np: ten srebrny komplet.
https://www.google.pl/search?q=in:+anka ... az+onyksem
Załączniki
bizuteria-srebrna-komplet-markazyty-hematyt-onyks.jpg
komplet ze srebra z czarnymi kulkami

Awatar użytkownika
BAWANGARDA
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2010, o 09:51

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: BAWANGARDA » 21 gru 2010, o 21:47

I ja zapraszam do siebie - biżuteria autorska z kamieni ozdobnych oraz srebra i srebra krytego 24karatowym złotem. Pojedyncze egzemplarze!

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 wrz 2011, o 10:52

Nie kupowałam tam,więc nie moge się wypowiedzieć. Podawajcie adresy dobrych i sprawdzonych sklepów,napewno wiele osób na tym skorzysta.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aniciak
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2012, o 20:59

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Aniciak » 19 wrz 2012, o 14:18

ja też w tym sklepie jeszcze nie miałam kupować

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: ForumMaster » 24 wrz 2012, o 22:26

Ancik, w którym sklepie kupujesz biżuterię? Jako Forum-Master chcę dowiedzieć się które sklepy są wartościowe, a które należy usunąć z listy.

Z góry dziękuję za informację :)
Forum-Master
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Aneczka
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:37

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Aneczka » 5 kwie 2013, o 13:20

Ja ze swojej strony mogę polecić ten sklep z biżuterią. Porównywalny do tych co wymieniłaś Kruk, Apart czy Yes. Zazwyczaj chodzę do salonu, bo mają ich bardzo dużo. Czasem odwiedzę też tych innych jubilerów, naturalnie jak jestem w galerii, zazwyczaj jednak kupuję w Pandorze. Jakoś nigdy się nie zawiodłam, więc zazwyczaj zaczynam od tego, chyba, że coś mi się bardzo spodoba, to wtedy kupuję też w innych jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Karolina W.

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Karolina W. » 6 kwie 2013, o 13:48

podasz zdjęcie - co kupiłaś i czy nadal jesteś zadowolona z zakupu?

Awatar użytkownika
ankaaa

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: ankaaa » 6 lis 2013, o 14:55

Ja mogę polecić wam sklep z biżuterią srebrną oraz modułową, w którym dość często zdarza mi się kupować.

Awatar użytkownika
designmadame

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: designmadame » 9 lis 2013, o 21:12

To jak tak wszyscy polecają to i ja :) Zakupiłam ostatnio nietypowego konika na szyję a konkretnie to celtycki grzebyk. Co myślicie o takim czymś? Widziałam jeszcze rzeczy z brązu na jakiejś imprezie w Niepołomicach w tym roku... ale nie mogę znaleźć ich w internecie :( Czekam, bo przed wiekami napisano mi maila że będzie miało więcej podobnej biżuterii, tylko, że nadal robi się... :( Podoba wam się w ogóle coś takiego?
Załączniki
konik-celtycki.jpg
konik celtycki

Awatar użytkownika
Hania

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Hania » 11 lis 2013, o 14:43

Konik jest super - tym bardziej, że celtycki :). Teraz w modzie też żaby, misie ale też proste kółeczka na łańcuszku.

Awatar użytkownika
designmadame

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: designmadame » 12 lis 2013, o 13:09

Dzięki Hania :) Żaby i misie jakoś niezbyt dobrze mi się kojarzą ;) Proste kółeczka brzmią ciekawe... widziałaś coś takiego gdzieś, możesz polecić? Widziałam jeszcze fajne koniki greckie i się zastanawiam nad prezentem takim dla siebie, chociaż może poczekam na tą ich tajemniczą dostawę.... W sumie srebro mi się już znudziło a złota nigdy nie lubiłam :)

Konik nad którym się zastanawiam:
Załączniki
4f08797186a43805a60812361f52a23b[1].jpg

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: ForumMaster » 12 lis 2013, o 22:49

pamiętam, że dziadek miał taki zestaw stojących słoników ze srebra i jaguara z mosiądzu - ciekawe czy moda na takie figurki powróci...
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
designmadame

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: designmadame » 12 lis 2013, o 23:26

Mam nadzieję, że tak :) Bardzo się zajawiłam na brąz i mosiądz... bardzo eleganckie są :) A masz gdzieś zdjęcie tego jaguara?

Awatar użytkownika
kromka
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2013, o 15:16

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: kromka » 19 lis 2013, o 13:35

Skoro to wątek z poleceniami to mogę powiedzieć, że Harf Biżuteria ma bardzo ładne i dobre jakościowo wyroby - Tylko nie ma cen na stronie, ale w sklepie stacjonarnym jest duży wybór :) Osobiście jestem zadowolona. Mam trzy pierścionki i łańcuszek.

Awatar użytkownika
Cypitrynka
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2012, o 09:05

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Cypitrynka » 17 gru 2013, o 21:52

Mi się podoba bizuteria-celebrytek.pl :) mają ładne rzeczy, które są eleganckie oraz wykonane ręcznie, przez co są unikalne. Podoba mi się ten naszyjnik, ale też trochę kosztuje :/
Załączniki
bizuteria-srebrna-srebrny-naszyjnik-z-opalem-rodowany[1].jpg
naszyjnik

Awatar użytkownika
Kalia

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: Kalia » 27 sty 2014, o 13:46

kocham biżuterię Celebrytek !! i Serdecznie ją polecam :D od momentu gdy zamówiłam pierwsze kolczyki nie zaglądam do innych sklepów przez internet. Najfajniejsze jest to, że jeśli chce się np. zmienić kolor biżuterii to wystarczy zadzwonić i nie ma z tym żadnych problemów (jeśli jest dostępny dany kolor). Biżuteria ta nie uczula :D a w moim przypadku to wielki plus :roll: Wzory są świetne, a kamyczki Swarovski są jeszcze ładniejsze w realu niż na zdjęciach :P

Link do stronki:

http://bizuteria-celebrytek.pl/

Awatar użytkownika
ciociawiktocia

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: ciociawiktocia » 1 lip 2014, o 19:24

Ja gorąco polecam internetowy sklep http://www.intercomax.pl. Nie musimy wychodzić z domu, aby nabyć biżuterię z prawdziwego srebra i nie tylko! Mnie szczególnie przypadł do gustu naszyjnik. Naszyjnik od intercomax.pl wykonany jest z rodowanego srebra 925. Na łańcuszku znajduje się piękna gwiazdka z napisem "szczęsliwa gwiazda". Może ona posłużyć również jako amulet, przynoszący dobry los jego posiadaczowi. Chyba się skuszę...

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: ForumMaster » 2 lip 2014, o 19:27

Przypominam uprzejmie o obowiązku uiszczenia opłaty za reklamę na www.Forum-Bizuteria.com zgodnie z zasadami opisanych tutaj:
http://forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=17&t=1057

Ania
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
M5959

Re: Polecam sklep z biżuterią srebrną.

Post autor: M5959 » 7 sie 2014, o 10:36

Faktycznie, świetną biżuterię polecacie :) Wizualnie ciekawie, cena atrakcyjna. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona dotego sklepu <--mam dobre doświadczenia współpracy :) zniżki i rabaty dla klientów :)

ODPOWIEDZ