Strona 1 z 1

Prezent dla księdza

: 23 sie 2012, o 06:21
autor: zuziak1
Urodziny księdza.
Moim ojcem chrzestnym jest ksiądz, zawsze na urodziny kupuję mu prezent. W tym roku już mi się pomysły wyczerpały, może ktoś coś poradzi.
Może srebrne obrazki - dewocjonalia: Jan Paweł II
http://www.753.pl/dewocjonalia/blogosla ... DW9ntaTs04

Re: Prezent dla księdza

: 24 sie 2012, o 05:59
autor: zuziak1
Widzę że nikt mi nie chce pomóc. :(

Re: Prezent dla księdza

: 26 sie 2012, o 22:25
autor: ForumMaster
Myślę, że temat jest bardzo unikalny, mała liczba osób decyduje się na zostanie księdzem. Nie wiem jak to wygląda z powołaniami na zakonnice i gdzie one się uczą, czy mogą nosić np. biżuterię.
Tak, czy inaczej, w obu przypadkach srebrny obrazek z papieżem wykonany we włoszech jest bardzo dobrym pomysłem. Swoją drogą uważam, że takie srebrne dewocjonalia powinien mieć w domu każdy katolik - mają wymiar religijny, estetyczny i przedstawiają wartość. Wybierajcie tylko oryginalne dewocjonalia - na stronie www.753.pl oferują oryginalne obrazki włoskiej firmy Valentini, gdzie do każdego obrazka dołączają certyfikat-gwarancję producenta o ilości srebra zawartym w obrazie.

Podsumowując: wzorowy wybór :)

Re: Prezent dla księdza

: 4 lip 2015, o 21:31
autor: daREczek7_5
Witam!
Ja kiedy potrzebowałem prezent dla księdza skorzystałem z oferty sklepu Sacrum ( chciałbym zaznaczyć, że nie jest to mój sklep). Mają duży wybór i wszystkie produkty są zrobione z materiałów wysokiej jakości. Możesz sprawdzić ich ofertę!!! :)

Pozdrawiam!

Re: Prezent dla księdza

: 13 lip 2015, o 08:48
autor: marcin
Prezent dla księdza to bardzo łatwy wybór bo wiadomo, że coś związanego z religią, dewocjonaliami trzeba wybrać lub coś dobrego do wypicia czy zjedzenia. Książki z historią papieża, czy biografią świętych lub pamiątka z wizerunkiem świętych lub błogosławionych zdaje się być najlepszym pomysłem prezentu dla księdza. Tak naprawdę to gdzie prezent kupimy nie ma dużego znaczenia bo najważniejsze jaki prezent najlepiej pasuje do danej osoby --w tym przypadku księdza

Re: Prezent dla księdza

: 2 sie 2015, o 22:34
autor: Magda Malek
Sacrum kojarzy mi się z obrzędami religijnymi a ostatnio prezentem na chrzest, bo musiałam coś kupić na chrzciny chrześniakowi.

Re: Prezent dla księdza

: 11 sie 2015, o 15:35
autor: Aneta
Ja wybieram ofertę AnKa Biżuteria, bo widzę piękny obrazek który mogę podarować jako pamiątkę i to nie tylko księdzu, ale też jako pamiątkę na chrzest chrześniakowi