Jaki prezent na komunie?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
vika250892

Re: Jaki prezent na komunie?

Post autor: vika250892 » 6 kwie 2021, o 14:38

Ja dostałam na komunię komplet biżuterii z naturalnych pereł i co prawda doceniłam go dopiero jako nastolatka, ale włożyłam go na studniówkę, planuję na ślub i dalej przekażę swoim dzieciom :) Taka tradycja się wywiązała z tego cudnego prezentu!
Załączniki
classy-colour-gold[1].jpg
classy-colour-gold[1].jpg (3 KiB) Przejrzano 551 razy

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Natalaaaaa

Post autor: Natalaaaaa » 27 kwie 2021, o 12:02

Ja właśnie za tydzień mam komunię chrześnicy i kupiłam jej właśnie łańcuszek z medalikiem. Ze względu na koronawirusa nie mogłam nigdzie znaleźć w sklepie stacjonarnym, wiec kupiłam przez Internet.

Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość » 27 kwie 2021, o 12:14

Mi się bardzo kolczyki podobają, takie malutkie na sztyfcie

Awatar użytkownika
Majka1212

Post autor: Majka1212 » 16 maja 2021, o 21:35

Ja zamówiłam do kuzynki takie kolczyki, bardzo się jej podobały. :) Mnie zresztą też.
Załączniki
srebrne-kolczyki-pozlacane-serduszka-na-sztyfty[1].jpg

Awatar użytkownika
Marika009

Post autor: Marika009 » 30 maja 2021, o 20:57

Bardzo dziękujemy za piękny obrazek htps://www.ankabizuteria.pl/dewocjonalia .. Wspaniale się prezentuje, a córka jest szczęśliwa :)
Załączniki
pamiatka-komunijna[1].jpg

Awatar użytkownika
kingalos

Post autor: kingalos » 9 cze 2021, o 10:14

A może telefon? Teraz dzieci uwielbiają technologiczne nowinki, więc myślę, że warto wziąć to pod uwagę. Warto zobaczyć Xiaomi Mi 10S. Model ma do zaoferowania ekran o przekątnej 6,67 cala, wykonany w technologii AMOLED, z rozdzielczością Full HD+ (2340 x 1080 pikseli) co zapewnia świetny odbiór obrazu. Na plus zasługuje także świetny aparat wykonujący naprawdę wysokiej jakości zdjęcia.

ODPOWIEDZ