Szkolenia: Moda i Biżuteria

Wszystko o pracy i karierach w branży biżuteria: produkcja, dostawcy kamieni/srebra/złota, sprzedawcy, wsparcie IT, marketing.
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 624
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Szkolenia: Moda i Biżuteria

Post autor: ForumMaster » 20 mar 2013, o 16:57

Jak zdobyć wiedzę z branży? Są jakieś szkolenia o modzie / biżuterii? Pozostaje tylko ASP w Poznaniu? A może znacie dobre szkolenia e-Learning'owe?

Szkolenia: Moda i Biżuteria

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
karol3332
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2020, o 05:30

Re: Szkolenia: Moda i Biżuteria

Post autor: karol3332 » 6 cze 2020, o 05:33

Jak moja żona wynajmie sale szkoleniową z to na pewno rozpocznie szkolenia z mody i biżuterii.Ona bardzo dużo wie na ten temat.
Załączniki
gbc6[1].jpg

jan3326767
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, o 09:55

Re: Szkolenia: Moda i Biżuteria

Post autor: jan3326767 » 12 lip 2020, o 09:57

Ja ostatnio skorzystałem z bardzo dobrego kursu wordpressa. Teraz bardzo dużo osób robi taki kurs bo może z niego wiele się nauczyć. Każdego na ten kurs zapraszam.

Kurs „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW”
Interesuje Cię WordPress? Chcesz nauczyć się od podstaw tworzyć stronę www lub bloga w technologii WordPress? A może zamierzasz zostać projektantem stron WordPress? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, to mój kurs "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga" jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zachęcam, aby zapoznać się z jego wszelkimi możliwościami!

Kurs „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW” dla Ciebie pod okiem specjalisty od WP. Z tego kursu korzysta już ponad 500 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 50
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Szkolenia: Moda i Biżuteria

Post autor: KrysiaK » 8 kwie 2021, o 23:06

Szkolenia nie tylko podnoszą nasze kwalifikacje. Dają nam również coś dużo cenniejszego, a mianowicie pozwalają na nowe doświadczenia, które podnoszą naszą samoocenę. Uważam, że bardzo dobre szkolenia ma. Z wielu z nich można skorzystać zupełnie za darmo online.


Zajmujemy się kompleksowo tematem zarządzania projektami. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte, przeprowadzamy audyt/diagnozę zarządzania projektami w firmie/organizacji, zajmujemy się wdrożeniami zarządzania projektami i narzędzi do zarządzania projektami. Nasze podejście opiera się o proste, skuteczne i dopasowane zarządzanie projektami według sprawdzonej metody 12 pytań KISS PM.


Jak bardzo można skomplikować rzeczy proste? Okazuje się,

że bardzo! Non stop wokół na proste pytanie „Jak to zrobić?” dostaję odpowiedź – Musisz zadać sobie milion pytań i zrobić doktorat w tej dziedzinie, żeby móc coś z tym zrobić. Poważnie? Musisz wiedzieć jak działa telewizor, żeby oglądać serial, czy wystarczy Ci pilot?To właśnie metoda 12 pytań KISS PM™ jest tym, co najbardziej wyróżnia nas wśród konkurencji. Każdy chwali swój produkt, ale my nie krzyczymy, że 12 pytań KISS PM™ jest lepsze niż PMBOK, niż SCRUM czy PRINCE… Co więcej, wcale tak nie uważamy, możemy natomiast dać gwarancję, że 12 pytań KISS PM™ jest łatwiejsze od wszystkich innych metod zarządzania projektami. Tłumaczy w prosty sposób o co chodzi w zarządzaniu projektami i wskazuje co zrobić, żeby dobrze zacząć i dobrze skończyć.

strosin.jakob
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, o 15:47

Re: Szkolenia: Moda i Biżuteria

Post autor: strosin.jakob » 13 sie 2021, o 15:50

Szkolenia to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu można sprzedawać zrobioną przez siebie odzież i biżuterię. Można oczywiście też sprzedawać swoje stare ubrania i biżuterię ze sklepów. Warto to robić bo dzięki temu dbamy o ekologię, no i oczywiście przy okazji zarabiamy więcej pieniędzy. :D Najlepiej zamieszczać oferty z ubraniami, naszyjnikami, kolczykami czy pierścionkami na stronach specjalnie do tego przeznaczonych, czyli na stronach z darmowymi ogłoszeniami. Pozdrawiam. :D

ODPOWIEDZ