Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Wszystko o pracy i karierach w branży biżuteria: produkcja, dostawcy kamieni/srebra/złota, sprzedawcy, wsparcie IT, marketing.
Biżuteria to nie tylko piękne ozdoby, ale również świat pełen możliwości zawodowych. Współczesny rynek biżuteryjny oferuje wiele ścieżek kariery, od sprzedaży po wsparcie marketingowe, IT i produkcję.

1. Sprzedaż biżuterii:
Sprzedaż biżuterii to nie tylko transakcja, ale również umiejętność doradzania klientom i pomagania im w wyborze idealnej biżuterii. Wiedza o kamieniach szlachetnych, metali i aktualnych trendach w modzie to klucz do sukcesu w tej dziedzinie.

2. Wsparcie marketingowe:
Promocja biżuterii w sieci to sztuka sama w sobie. Od prowadzenia kampanii reklamowych, przez zarządzanie mediami społecznościowymi, po tworzenie treści - specjaliści ds. marketingu odgrywają kluczową rolę w promowaniu marki i produktów.

3. IT w branży jubilerskiej:
Współczesny rynek biżuteryjny jest coraz bardziej związany z technologią. Strony internetowe, sklepy online, aplikacje mobilne - wszystko to wymaga wsparcia IT.

4. Produkcja biżuterii:
Tworzenie biżuterii to połączenie rzemiosła z sztuką. Od projektowania po produkcję, każdy etap wymaga precyzji, umiejętności i kreatywności.

Dlaczego warto pracować w branży jubilerskiej?
Branża jubilerska oferuje nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale również możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku. Ponadto, praca z pięknymi przedmiotami i możliwość tworzenia czegoś trwałego i wartościowego to niewątpliwa satysfakcja.

Kto może pracować w branży jubilerskiej?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Branża jubilerska jest otwarta zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biżuterią. Ważne są pasja, zaangażowanie i chęć ciągłego uczenia się.

Jak znaleźć pracę w branży jubilerskiej?
Istnieje wiele sposobów na znalezienie pracy w branży jubilerskiej. Warto śledzić ogłoszenia na specjalistycznych forach, takich jak Forum Jubilerskie, uczestniczyć w targach branżowych czy nawiązywać kontakty w środowisku.

Współczesna biżuteria to nie tylko ozdoby, ale również świat pełen możliwości. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym jubilerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z biżuterią, branża jubilerska oferuje wiele ścieżek kariery i możliwości rozwoju. Z pasją, zaangażowaniem i odpowiednimi umiejętnościami możesz osiągnąć sukces w tej fascynującej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Post autor: Karolina » 30 sie 2010, o 22:09

Ciekawa oferty pracy w branży biżuteria:

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Proponujemy Ci, żebyś została osobą dokonującą wartościowych wpisów na Forach/blogach. Nasi klienci zajmują się dystrybucją biżuterii ręcznie robionej i srebrnej, złotej. Ta praca to:
- możliwość doradzania koleżankom w zakupie biżuterii (na blogach, forach, Facebook...)
- Prowizja na poziomie 10% od sprzedaży
- Dodatkowe korzyści przy zachęceniu koleżanki do tego też rozpoczęły pisanie
- dysponowanie katalogiem z produktami (nie ma potrzeby wykupowania produktów – wszystkie produkty są zamawiane za pomocą katalogu)
- pisanie wartościowych artykułów / wpisów z branży mody i bizuterii (opcjonalnie)

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami: praca@anka-bizuteria.pl lub telefon – 785 114 550.


- z tego co widzę poszukują na stałe copywritera do promowania produktów/stron w sieci, kogoś od marketingu, ale również dobrych grafików i twórców atrakcyjnych stron internetowych oraz sklepów. Pewnie wystawiony przez "łowców głów" rekrutujących dla dobrych firm z branży biżuteria. Myślę, że warto się tym zainteresować. :)

Karola

Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Biżuteria
Posty: 1448
Rejestracja: 31 gru 2009, o 11:05

Re: Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Post autor: Biżuteria » 21 lut 2012, o 22:56

Faktycznie, oferta bardzo ciekawa zarówno dla osób poszukującej pracy na stałe jak i na pracę dodatkową, po godzinach pracy :) . Wypełniłam formularz i za kilka dni otrzymałam ofertę dodatkowego zajęcia - polecam! W dogodnych dla mnie godzinach piszę o ciekawych tematach związanych z biżuterią :)

B.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Post autor: Sklep-Jubilerski » 1 mar 2012, o 16:29

Muszę przyznać,że oferta pracy naprawdę bardzo ciekawa,nigdy wcześniej nie widziałam czegoś podobnego. Co o tym sądzicie? Myślicie,że na dłuższą metę zda egzamin i będzie przynosiło oczekiwane zyski?


Pozdrawiam [Wymoderowano]

Awatar użytkownika
Modena
Posty: 7
Rejestracja: 3 cze 2012, o 21:53

Re: Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Post autor: Modena » 3 cze 2012, o 21:59

Zgłosiłam się i po kilku dniach otrzymałam konretną ofertę pracy do wykonania. Dostałam już pierwsze wynagrodzenie, ale musiałam wstępnie coś zrobić aby potwierdzić, że jestem dobra w tym co robię. Jest to uczciwa oferta :)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Post autor: ForumMaster » 24 lut 2013, o 18:22

My też poszukujemy takiej osoby z pasją i zamiłowaniem do prowadzenia naszego Forum i pomocy naszym partnerom w promowaniu ich biżuterii - najbardziej zależy nam na osobach lubiących pracę z tekstem i grafiką / wideo aby uatrakcyjnić wpisy :) - doświadczenie w pracy na Facebook / Facebook ... mile widziana.

kontakt: e-mail dostępny po rejestracji na Forum-Bizuteria.com

Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 11
Rejestracja: 19 paź 2019, o 22:19

Re: Ciekawa oferta pracy dla każdego.

Post autor: pukla123 » 12 lis 2019, o 21:21

ja mam do polecenia pracę przy produkcji biżuterii. Moim zdaniem na prawdę warto sprobowac. Zostaniesz kompleksowo przygotowany do testów, które czekają kandydatów w czasie rekrutacji. Przerabiając te materiały masz o wiele większe szanse na wysokie wyniki w testach. Materiały na platformie są dostępne całkowicie za darmo

ODPOWIEDZ