Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kobiety

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
Ela z Warszawy

Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kobiety

Post autor: Ela z Warszawy » 9 paź 2013, o 20:56

Czy wasi mężowie, mężczyźni wiedzą gdzie i za ile kupujecie biżuterię? Mojego faceta zaprowadzam tylko na zakupy gdzie muszę wydać więcej pieniędzy, ale rzadko aby nie wiedział ile w sumie wydaję.

Taką ostatnio rodowaną bransoletkę sobie kupiłam
Żródło: https://plus.google.com/+AnKaBi%C5%BCut ... %84/photos
Załączniki
bransoletka-srebrna-rodowana[1].jpg
bransoletka rodowana

Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kobiety

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Danka

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Danka » 12 paź 2013, o 11:17

Hehehe, jest takiepowiedzenie, że kto mniej wie dłużej żyje. To powiedzenie się sprawdza w takich sytucjach: kupiłam ostatnio pakiet kablówki za 200zł a mężowi powiedziałam że pomyślałam o nim i włączyłam dla niego jego ulbiony kanał cnbc i discovery, o kosztach nie wspomniałam :) i tak też robię z innymi zakupami. Akurat z biżuterią nie ma kłopotów bo nie zwraca na nią uwagi.

Awatar użytkownika
Jaśmina
Posty: 14
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 19:52

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Jaśmina » 13 paź 2013, o 17:01

Mój sam mi kupuje :), ostatnio wydał sporo, bo ponad 300zł, ale sami przyznacie, że jest ładna ta bransoletka:
bransoletka-srebrna-damska-szalenie-efektowna[1].jpg
srebrna bransoletka
https://plus.google.com/+AnKaBi%C5%BCut ... %84/photos

Awatar użytkownika
Danka

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Danka » 13 paź 2013, o 17:13

Czy to oznacza, że nie interesuje Was ile co kosztowało ? :) Zawsze dostajecie trafiony prezent?

Awatar użytkownika
Natalia

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Natalia » 3 gru 2013, o 21:39

Mój na początku kupował mi dziwne prezenty, ale jak dostał mały oremus raz i drugi to teraz zaskakuje mnie za każdym razem. Faceta trzeba nauczyć aby słuchał, a jak słucha to od czasu do czasu w odpowiednim :) momencie wspomnieć o czymś co się podobało - i to dostaniesz lub coś zbliżonego :).

Awatar użytkownika
Sklep z biżuterią

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Sklep z biżuterią » 6 gru 2013, o 11:35

Z mojej strony jako sprzedawca widzę to najlepiej: w większości kobiety i mężczyźni kupują sobie lub na prezent drugiej osobie, ale wczoraj zdarzyło się, że musiałam zadzwonić do klientki aby dowiedzieć się jaki napisać tekst na grawerze i się wydało że kobieta kupiła sobie a mąż odebrał telefon i nic nie wiedział... "Baśka, coś ty tam za biżuterię kupiła?! .... " - w sumie dobrze się wszystko skończyło.
srebrny-wisior-z-malachitem[1].jpg
wisiorek z malachitem

Ania

Awatar użytkownika
niewiasta
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 15:20

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: niewiasta » 6 gru 2013, o 11:59

Jeśli chodzi o biżuterię to głównie kupuje mi ją mój mąż. Zawsze kiedy chodzimy po sklepach pokazuje mu co mi się podoba, a co nie i póki co jeszcze nigdy nie zawiodłam na zakupionej przez niego biżuterii. Z tego co widzę najczęściej kupuje w sklepach typu Yes albo Apart.

Awatar użytkownika
Jola

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Jola » 14 gru 2013, o 13:41

Mój facet też kupował biżuterię w W.Kruk Yes czy Apart. Tak było do :D czasu jak kiedyś kupiłam sobie komplet biżuterii dokładnie taki sam jak w Apart w sklepie internetowym AnKa Biżuteria ~ w cenie pierścionka zakupiłam cały komplet z bransoletką i kolczykami. Teraz kupuje mi w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Sroka » 18 sty 2014, o 00:17

Cześć :D
U mnie facet kupił tylko pierścionek zaręczynowy, który chciałam od razu mojej mamie oddać, bo nie trafił kompletnie w mój gust - Kupił tam gdzie było drogo bo kochał i kocha nadal. Do dziś kupuję biżuterię sama. Mąż tylko płaci i nic nie mówi.

Awatar użytkownika
nicola
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2014, o 19:01

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: nicola » 22 sty 2014, o 11:44

Ja marzę o takiej bransolecie. Ale jak faceta namówić aby ją kupił?
[wymoderowano - reklamy na forum są płatne, proszę o kontakt z biuro @ forum-bizuteria.com]

Awatar użytkownika
Marlena K

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Marlena K » 30 sty 2014, o 18:37

W większości zakupów biżuterii cena dla informacji dla faceta to kwota rzeczywista bez zera czyli komplet srebrny za 500zł wychodzi 50zł dla faceta, no chyba ze facet sam płaci.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: ForumMaster » 12 gru 2014, o 22:28

A jest coś ważniejszego od dobrego samopoczucia kobiety? Chyba nie :) Dlatego właśnie tak czy inaczej każdy wyda tyle ile potrzeba i nie ma znaczenia czy 50zł czy 500zł czy 5000zł .

Awatar użytkownika
Beata jk

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kob

Post autor: Beata jk » 17 gru 2014, o 19:14

Dziś przed świętami nikt nie myśli o kosztach i zarówno panie jak i panowie kupują biżuterię na prezent świąteczny. Święta bożego narodzenia rządzą się swoimi prawami.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Czy mężczyźni wiedzą za ile i gdzie kupują biżuterię kobiety

Post autor: ForumMaster » 23 kwie 2015, o 21:30

Lepiej aby faceci nie wiedzieli ile kosztuje nas biżuteria :)

ODPOWIEDZ