kosmetyki dla dziewczynki

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 29 lis 2019, o 21:00

Pytam o kosmetyki dla dziewczynki - kto zna?

kosmetyki dla dziewczynki

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Rani35
Posty: 24
Rejestracja: 11 maja 2019, o 11:32

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: Rani35 » 30 kwie 2020, o 07:27

Na pewno warto wybrać coś naturalnego . Kosmetyki w tym przypadku mają bowiem fajny skład, nie są napakowane chemią, a jednocześnie fajnie nawilżają skórę:).

Awatar użytkownika
Martik4

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: Martik4 » 28 lip 2020, o 13:19

Wiem , ze temat nie jest mega świeży ale miałam ten sam dylemat ale ostatnio trafilam na markę Laq w drogerii horex i polecam na maksa dla dzieciaków, ulubiony produkt to pianka do mycia ciała i rąk pachnie gumą balonową- moje dziecko ją uwielbia :)

Marka polskich kosmetyków LaQ to sposób na naturalną, a zarazem wegańską pielęgnację w przystępnej cenie i z niekonwencjonalnym podejściem marketingowym, który w zabawny, a nieraz zadziorny sposób, potrafi zachęcić do korzystania z kosmetyków LaQ.

ElkaKk
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2017, o 10:06

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: ElkaKk » 5 sie 2020, o 09:10

Bezpieczne organiczne kosmetyki dla Ciebie i Twojego maluszka.

Macierzyństwo, to dla wielu z nas uosobienie istoty kobiecości i podstawa życia w rodzinie. Chcemy aby dziecko, które przyjdzie na świat otoczone było opieką i bezpieczeństwem, również jeżeli chodzi o pielęgnację organicznymi produktami EKO. Ale pamiętamy też o mamach, dla których macierzyństwo to nie tylko przywilej i przyjemność, ale też ciężka praca i brak czasu dla siebie. Dlatego, w Bébé Concept przygotowaliśmy asortyment naturalnych i bezpiecznych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji które, pozwolą każdej mamie poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę ekologicznymi i bezpiecznymi kosmetykami, oraz akcesoriami do pielęgnacji z wysokiej jakości naturalnych materiałów. W Bébé Concept mądrze dobieramy kosmetyki dla twojej skóry i cery twarzy, tak abyś mogła poczuć się pewną siebie mamą i kobietą. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, posegregowanych w łatwe do przeglądania kategorie. Zakupy w naszym sklepie internetowym będę szybkie i łatwe, a ty oszczędzisz czas na przebywanie ze swoim maleństwem.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: KrysiaK » 17 maja 2021, o 01:23

A co myślicie o kosmetykach dla dziewczynki z aptekagemini? Chcę zrobić jakiś fajny prezent swojej córce i tak myślę, że z kosmetyków powinna się ucieszyć, ale zastanawiam się jakie kosmetyki powinienem kupić. Myślicie, że takie do pielęgnacji ciała będą okej?

Awatar użytkownika
Hanula

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: Hanula » 20 maja 2021, o 13:27

Pytanie ile dziewczynka ma lat bo jeśli jest trochę starsza, mam na mysli tutaj 7 klasę podstawówki i wzwyż to może zobacz sobie tę serię enebio.pl Kosmetyki-Fluff-do-twarzy-i-ciala-pomysl-na-prezent wydaje mi się, że dla nastolatki super prezent, bo młodszej dziewczynce to chyba raczej się nie opłaca takich kosmetyków kupować bo jeszcze nie skorzysta. Mają całkiem fajny skład i są tak nastolatkowo opakowane:)

Mama_Kasi
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2020, o 16:56

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: Mama_Kasi » 28 maja 2021, o 11:01

Jeśli już jesteśmy w tym temacie - jaki polecacie prezent na Baby Shower dla dziewczynki? Ja myślałam o różowej macie kontrastowej - ale tak naprawdę średnio mam rozeznanie co teraz się kupuje. Może mi coś polecicie? Będę ogromnie wdzięczna. Baby Shower będzie miał miejsce za miesiąc - nie mam za wiele czasu ;)

babyandmam.pl
Załączniki
mata-happy-bear-baby-steps[1].jpg
mata-happy-bear-baby-steps[1].jpg (21.85 KiB) Przejrzano 1910 razy

Awatar użytkownika
leexa

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: leexa » 30 maja 2021, o 14:05

Bardzo fajne kosmetyki, i przede wszystkim łagodne dla skóry dziecka, ma tibu naturals. Nie znałam ich wcześniej, ale córka dostała niedawno od cioci na urodziny. Jakiś błyszczyk, lakiery do paznokci i zestaw tatuaży, które od razy zrobiły sobie z koleżankami.

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: kosmetyki dla dziewczynki

Post autor: mabelka » 8 lis 2022, o 10:59

a jakie konkretnie to były lakiery dla dzieci? sama chciałabym kupić coś fajnego córce, ale głównie obawiam się o bezpieczeństwo. wiadomo, że ,,dorosłe" lakiery zawierają mnóstwo chemii :( najlepiej żeby coś nie miało takiego ostrego chemicznego zapachu i dało się zmyć wodą z mydłem czy jakimś płynem, ale bez użycia zmywacza

ODPOWIEDZ