Mieszany komplet

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
basti

Mieszany komplet

Post autor: basti » 6 gru 2013, o 15:24

Jak myślicie, czy można wymieszać kolczyki i wisiorek z różnych kompletów, ale a podobnym kolorze kamienia ? :D

Mieszany komplet

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
wiolkazag
Posty: 36
Rejestracja: 9 gru 2013, o 12:49

Re: Mieszany komplet

Post autor: wiolkazag » 13 gru 2013, o 18:53

Można wszystko ;) Podkreśla to tylko indywidualny styl danej osoby;)
Jeśli czujesz się w tym świetnie, to inni również będą zauważać Twoją atrakcyjność.
To jest Twój pomysł na siebie i innym nic do tego ;)

Awatar użytkownika
Kmila

Re: Mieszany komplet

Post autor: Kmila » 14 gru 2013, o 11:39

Tak, tylko jest też powiedzenie "jak Cię widzą tak Cię piszą" i to oznacza, że pewne kombinacje biżuterii są niedozwolone.

Awatar użytkownika
Aniciak
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2012, o 20:59

Re: Mieszany komplet

Post autor: Aniciak » 17 gru 2013, o 11:58

a ja bym tak nie patrzyła wciąż na to, co inni powiedzą...

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Mieszany komplet

Post autor: ForumMaster » 19 gru 2013, o 22:29

Dla mnie też zadowolenie osoby która nosi taki komplecik mieszany jest najważniejsze :). Lubię też jak w połączeniu z ubraniem widać piękny styl - to tworzy piękno :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
darekm
Posty: 4
Rejestracja: 6 cze 2014, o 12:57
Lokalizacja: Łodź

Re: Mieszany komplet

Post autor: darekm » 6 cze 2014, o 14:07

już wypowiadałem się na ten temat w innym wątku - jak dla mnie takie łączenie biżuterii z różnych kompletów jest jak najbardziej OK, a nawet wskazane ;) ja to po protu lubię, bo wprowadza jakąś odmianę i jest oryginalne

Awatar użytkownika
Eunice
Posty: 23
Rejestracja: 9 gru 2016, o 13:45

Re: Mieszany komplet

Post autor: Eunice » 4 sty 2017, o 14:06

A ja z kolei lubię jak wszystko jest w jednym guście.

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Mieszany komplet

Post autor: monisiaak » 10 kwie 2017, o 14:03

A dlaczego nie, jeżeli jest ładne to pewnie

Awatar użytkownika
Dort

Re: Mieszany komplet

Post autor: Dort » 14 kwie 2017, o 12:50

zgadzam się, dziś znikają granice - również w modzie, jubilerstwie, liczy się to w co chcemy ubrać i czy my się w tym czujemy dobrze.

Najlepszym przykładem są Szwedzi, którzy stawiają na wygodę i nie zwracają uwagi na to jak inni ich widzą, jak wyglądają. Dlatego pewnie Ikea jest tak popularna bo wychodzi od strony komfortu, tego jak się ludzie czują koszystają z ich produktów.

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: Mieszany komplet

Post autor: aniczka82 » 18 kwie 2017, o 14:12

jeżeli jest podobny krój albo kolor kamienia to oczywiscie, ja nosze takie mieszanki na codzien :)

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: Mieszany komplet

Post autor: aniczka82 » 3 maja 2017, o 18:55

Nie wolno mieszać różnych kompletów..komplet to komplet jak nazwa wskazuje :D :mrgreen:

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: Mieszany komplet

Post autor: mabelka » 4 lis 2019, o 08:48

jeśli są do siebie podobne, a nie że jeden jest złoty, a drugi srebrny to czemu nie?

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: Mieszany komplet

Post autor: Mgiełka091 » 5 lis 2020, o 22:24

Oczywiście , że tak . Teraz modny jest właśnie styl mieszany. Na pokazach mody można zauważyć śmiałe łączenie się złota ze srebrem , więc dlaczego nie nosić kolczyków i łańcuszka od innego kompletu? Chyba naj ważniejsze żeby ktoś się dobrze w tym i z tym czuł , a moda rządzi się swoimi prawami. Modę tworzymy MY. https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki-srebrne-oksydowane-z-opalem-listki posiadam takie kolczyki, dla mnie są prze piękne . Kolczyki są srebrne oksydowane , a całości dopełnia piękny opal . Piękne połączenie :)
Załączniki
kolczyki-srebrne-oksydowane-z-opalem-listki.jpg
Cudoo

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: Mieszany komplet

Post autor: Karolina » 8 lis 2020, o 14:00

Ten niebieski opal naturalny robi fantastyczną robotę. Na 100% takie kolczyki zwrócą na siebie uwagę i można błyszczeć w towarzystwie.

Awatar użytkownika
Marecka
Posty: 1136
Rejestracja: 4 sty 2020, o 20:46

Re: Mieszany komplet

Post autor: Marecka » 8 lis 2020, o 14:12

Dla mnie 5 z plusem za ten komplet

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: Mieszany komplet

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 21:05

To takie jakby połączenie starego z nowym :D kamień jest oczywiście tym nowym elementem , który przyciąga wzrok poprzez swój kolor, a tło stanowi oksydowane srebro. Moda , moda . Teraz można wszystko . My ją tworzymy. Ostatnio widziałam u jednej babeczki w sklepie biżuterię z motywami zwierzęcymi , po prostu bajka. Nie wiem czy ja bym się w tym czuła. Posiadacie taką biżuterię ? Nie powiem , bo zaciekawiło mnie to .

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 74
Rejestracja: 8 sie 2018, o 07:47

Re: Mieszany komplet

Post autor: Karol » 8 lis 2020, o 21:10

U mnie w rodzinie nie widziałem u kobiet, w pracy też nikt takiej nie nosi - dobry temat aby takie kolczyki założyć i wyróżnić się z tłumu - zabłysnąć wśród przyjaciółek i facetów.

Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 30319
Rejestracja: 1 mar 2010, o 20:13

Re: Mieszany komplet

Post autor: Cezar » 9 lis 2020, o 20:21

Ja jak widzę u kobiety motywy zwierzęce to zastanawiam się ile u niej z tego ,,kotka" jest z charakteru :mrgreen:

ODPOWIEDZ