Prezent

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
ALLO

Re: Prezent

Post autor: ALLO » 3 gru 2014, o 21:20

AnKa Biżuteria SPRZEDAJE srebrną BIŻUTERIĘ - zerknij na nowości Wisiorki z bursztynem. Są przepiękne a Ciebie na pewno stać na taką biżuterię.
Załączniki
bizuteria-srebrna-piekna-zawieszka-z-bursztynem[1].jpg
wisiorek srebrny z bursztynem

Re: Prezent

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
zuzia gola

Re: Prezent

Post autor: zuzia gola » 7 gru 2014, o 12:41

Kobiety lubią biżuterię, a najlepiej taką nie powtarzalną, dlatego może warto pomyśleć o zakupie prezentu w postaci biżuterii do własnej kompozycji. Widziałam wiele fajnych możliwości na https://plus.google.com/+AnKaBi%C5%BCut ... 5%84/about np. takie zestawy dla początkujących.

Awatar użytkownika
Iza

Re: Prezent

Post autor: Iza » 7 gru 2014, o 14:44

A ten wisior jest przepiękny - znalazłam go w wisiorkach na sklepie internetowym AnKa Biżuteria: http://ankabizuteria.pl/8-wisiorki
Takie unikaty bursztynu osadzone w srebrze zdarzają się bardzo rzadko, bo trzeba nielada umiejetności i kunsztu artstycznego i technicznego aby taką biżuterię zaprojektować i wykonać.

Awatar użytkownika
mariola345

Re: Prezent

Post autor: mariola345 » 12 gru 2014, o 15:20

Piękny zegarek ze stronki AnKa Biżuteria . Ja tam kupiłam dla siostry i szybko mi dostarczono, a wykonany jest cudownie. Efekt - zadowolona siostra
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Klementyna

Re: Prezent

Post autor: Klementyna » 4 kwie 2016, o 10:09

A czy to musi być biżuteria na prezent, może to być np. własnoręcznie robiony karczoch. A moja mama kupiła nam na prezent tapetę do kuchni 3D i tapetę do salonu z kolekcjami biżuterii i pięknymi panami w tle. Powiem szczerze, że tanie one nie były, mówię o tej 3D, ale stanowczo lepszy prezent dla nas jak biżuteria.

Awatar użytkownika
Eliza

Re: Prezent

Post autor: Eliza » 14 kwie 2016, o 16:26

Oryginalne pomysły tu na forum padają. Tapety z panami czy paniami lub ładnymi widokami widziałam ale nie z biżuterią. Chyba jednak wolę biżuterię nosić niż oglądać.

Awatar użytkownika
niewiasta
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 15:20

Re: Prezent

Post autor: niewiasta » 15 kwie 2016, o 09:17

biżuteria temat oklepany, ileż to można jej kupować. Jeśli można podbije temat tapety, w sieci można wyszukać wiele tapet do pokoju, salonu, nawet 3D. Klementyna a Twoja tapeta jak wygląda, widać ten efekt 3D czy to jak zwykle przereklamowane?

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Prezent

Post autor: ForumMaster » 16 kwie 2016, o 18:01

Mi by się spodobał obraz albo tapeta z biżuterią w formie projektu lub w faktycznie piękny pierścionek z bardzo drogim brylantem znanym na całym świecie - wiecie czy można taki obraz czy tapetę gdzieś zamówić?

Może to być szkic projektu biżuterii w w szczególności myślę że pierścionek byłby nalepszy

Awatar użytkownika
Krzyś

Re: Prezent

Post autor: Krzyś » 5 sie 2016, o 08:16

Zegarki kolczyki czy zawieszki srebrne lub złote wydają się być cały czas na topie - szczególnie te z polskim naturalnym bursztynem bałtyckim czy innymi kamieniami naturalnymi. Kobiety lubią takie swiecidełka, mówię Wam to z doświadczenia .

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Prezent

Post autor: ForumMaster » 6 sie 2016, o 19:44

Zacznij od bursztynu i poszukaj unikatów jak np. takie wisiorki srebrne:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lub też bransoletki:
Obrazek

może też zerknij na biżuterię srebrną z rubinem:
Obrazek

jak Ciebie coś interesuje zadzwoń tel. 605 463 493 to chętnie pomogę coś ładnego oryginalnego wybrać. Piękne też są kryształki Swarovskiego, opal...

Awatar użytkownika
Kandulski

Re: Prezent

Post autor: Kandulski » 8 sie 2016, o 10:25

Pięknie prezentują sie te okazy - wolę coś takiego niżej obecnie popularne pokemony. Lubuję sie w naturalnych kamieniach połączonych ze srebrem.

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Prezent

Post autor: Kruk » 12 sie 2016, o 07:45

Ten komplet z rubinem jest super. Przepiękne.

Awatar użytkownika
Amelia z Warszawy

Re: Prezent

Post autor: Amelia z Warszawy » 10 wrz 2016, o 17:41

Z pewnością taka biżuteria sprawi sporo przyjemności.

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Prezent

Post autor: monisiaak » 3 paź 2016, o 12:18

z prezentem w postaci biżuterii czasem może być ciężko, nie zawsze możesz trafić w gust osoby obdarowywanej chociaż teoretycznie wiesz czego potrzebuje.. osobiście celowałabym w jakiś wisiorek z niedużą zawieszką badź jakis zegarek

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Prezent

Post autor: ForumMaster » 4 paź 2016, o 20:29

dziś można bezpiecznie kupować przez internet i zwrócić jak się nie spodoba biżuteria w 14 dni :)

Muszę przyznać że nastały czasy klienta i firmy muszą na prawdę spełnić wysokie standardy obsługi klienta.

Awatar użytkownika
Natalia

Re: Prezent

Post autor: Natalia » 14 lis 2016, o 23:19

To prawda. Jest to duże udogodnienie, bo zawsze jako klienci mamy to " wyjście awaryjne". Aczkolwiek jeśli dostałabym w prezencie elegancką biżuterię, np. bransoletkę z bursztynem, to nie myślałabym już o żadnych ewentualnych zwrotach. Osobną kwestią jest natomiast to, że nie wszyscy sprzedawcy oferują produkty, które są eleganckie i autentyczne, a jednocześnie mają przystępną cenę. Warto zatem wybierać sprawdzonych sprzedawców. Osobiście mogę polecić jeden dość mocno przeze mnie sprawdzony sklep jest to http://www.ankabizuteria.pl. Kupuje tam już któryś rok i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z zakupionej tam biżuterii. Wybór tam jest dość spory, więc myślę,że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Awatar użytkownika
jolinka
Posty: 53
Rejestracja: 2 sie 2013, o 20:26

Re: Prezent

Post autor: jolinka » 4 gru 2016, o 18:09

a może piękny zegarek czy to dla Pani czy dla Pana?

Ostatnio te zegarki są w modzie:
Zegarki Ben Sherman
Zegarki Diadora
Zegarki Giacomo design
Zegarki Kahuna
Zegarki Miss Sixty
Zegarki Pierre Cardin
Zegarki RBO
Zegarki Roamer
Zegarki Royal London
Zegarki Ruben Verdu
Zegarki SPIRIT
Zegarki Swiss Military Hanowa

Awatar użytkownika
Basskas89
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 10:51

Re: Prezent

Post autor: Basskas89 » 13 sty 2017, o 11:06

Niedługo dzień babci i z tej okazji chciałabym kupić swojej babci coś wyjątkowego. Kilka dni temu skończyła okrągłe 70 lat i niestety nie mogło mnie być na jej urodzinach. Prezent na dzień babci ma być prezentem połączonym z prezentem urodzinowym. Na urodziny kupiłam jej kolczyki z apartu i chciałabym dokupić jej coś do tych kolczyków, ale już nie z biżuterii. Szukając pomysłów na prezent trafiłam na taki artykuł z propozycjami prezentów z okazji dnia babci i dziadka


Nie wiesz jakie upominki na dzień babci i dziadka kupić w dniu ich święta? Jak zwykle służymy pomocą. Nie warto odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Nawet mimo braku czasu można zaplanować cudowny prezent dla babci i dziadka bez wychodzenia z domu. Zakupy przez internet to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Teraz będziesz mógł sprawić przyjemność swojej babci i dziadkowi prezentem, o którym zawsze marzyli. Przedstawiamy pomysły na prezenty na dzień babci i dziadka.
Pomysły na prezenty na Dzień Babci

Już 21 stycznia każdy wnuczek będzie mógł sprawić radość swojej babci. A także dać wyraz swojego przywiązania oraz podziękować za wszystko, co dla niego zrobiła. Nie chodzi o to, żeby wydać dużo pieniędzy, tylko podarować coś osobistego, sentymentalnego, ale również praktycznego


. Zastanawiam się nad kupieniem jej takiej doniczki z grawerem, która zamieszczona jest artykule. Babcia hoduje sporo ziół i myślę, że taki prezent spodobałby sie jej. A Wy co sądzicie o moim pomyśle?

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: Prezent

Post autor: klasyk » 13 sty 2017, o 14:41

A co powiesz na ramkę na zdjęcia i wtedy włożysz Twoje zdjęcie z babcią ? Będzie to coś takiego od serca.:D
Obrazek

Awatar użytkownika
sille
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 10:48

Re: Prezent

Post autor: sille » 17 sty 2017, o 11:49

Mam wielką prośbę w zakresie doboru prezentu walentynkowego dla mojego chłopaka.

Zastanawiam się nad zegarkiem. Ma już jeden elegancki zegarek ale teraz chciałabym mu dać coś sportowego. Mianowicie spodobał mi się ten:


Myślicie,ze jemu również się spodoba?
Załączniki
Zegarek-męski-Diesel-DZ1169[1].jpg

ODPOWIEDZ