Biżuteria w sutkach.

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Biżuteria w sutkach.

Post autor: sklepik_one » 10 mar 2010, o 13:05

Witam, od dłuższego czasu widzę czym zainteresowani są moi klienci dlatego też w moim sklepie, a bardziej salonie kosmetycznym, który prowadzę razem z córką pojawia się temat piercingu w różnych miejscach ciała. Mi to nie przeszkadza ponieważ ja sprzedaje biżuterię a córka tuż za moją wystawą jubilerską posiada swój salon kosmetyczny i na miejscu przekuwa uszy i inne miejsca nawet te intymne. Co sądzicie o biżuterii umieszczanej w sutkach? Jeżeli już w sutkach to jakiej płci to bardziej pasuje, kobietom czy mężczyznom. Dzięki za zainteresowanie się moim tematem.

Biżuteria w sutkach.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Kaskaderka
Posty: 11
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:12

Re: Biżuteria w sutkach.

Post autor: Kaskaderka » 10 mar 2010, o 18:11

Kolczyk w sutku- coś okropnego. Jak widzę coś takiego, to od razu bolą mnie piersi. Sutki są bardzo wrażliwymi miejscami i delikatnymi, po co je przebijać? I tak tego często nie widać, chyba że ma się pracę związaną z pokazywaniem nagiego ciała. Jestem przeciwna kolczykowaniu miejsc intymnych, mamy tyle innych miejsc na ciele do wykorzystania, że można ominąć te intymne i delikatne.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Biżuteria w sutkach.

Post autor: Sklep-Jubilerski » 28 gru 2010, o 14:01

Wydaje mi się,że jest to dosyć intymna sprawa,ale naprawdę nie widzę większego sensu aby oszpecać się na własne życzenie. Czemu to służy? Czy dzięki takiemu kolczykowi jesteśmy piękniejsi? Chyba nie...

Awatar użytkownika
rebel88
Posty: 11
Rejestracja: 3 lis 2010, o 10:41

Re: Biżuteria w sutkach.

Post autor: rebel88 » 16 lut 2011, o 10:37

Jak dla mnie to jest to sprawa każdego z nas i nikt nie powinien w to ingerować, chociaż nie jest to chyba zdrowe dla kobiet, które kiedy będą chciały karmić piersią. Moim zdaniem mężczyźni o wiele ładniej wyglądają w takim rodzaju piercingu.

Awatar użytkownika
jarilitmanen

Re: Biżuteria w sutkach.

Post autor: jarilitmanen » 17 lut 2011, o 12:54

Według mnie kolczyki w intymnych miejscach to głupota i przesada. po jakiego grzyba tam kolczyk? pytam się. Z takim kolczykiem na pewno same problemy. Może się wypowie osoba która posiada taki.

Awatar użytkownika
maniak69
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2011, o 16:18

Re: Biżuteria w sutkach.

Post autor: maniak69 » 17 lut 2011, o 17:01

Ja uważam że biżuteria w intymnych miejscach jest nie tylko seksowna, ale i coraz bardziej modna.
Mamy coraz więcej sklepów które oferują świetne kolekcje.
Ja mogę zaproponować Ci coś stąd:
http://www.753.pl/kolczyki.html

Co o nich sądzisz ?
Mi osobiście się bardzo podobają.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Biżuteria w sutkach.

Post autor: Sklep-Jubilerski » 27 maja 2011, o 09:08

A nie uważasz ze biżuteria w miejscach intymnych może tylko przeszkadzać? W końcu z czasem każdy z nas to zrozumie,ni ma w tym nic fajnego,wręcz przeciwnie.

ODPOWIEDZ