prezent dla dziewczynki 10 lat

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Helio

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Helio » 17 sie 2019, o 17:48

Teraz można znaleźć ciekawe zegarki z funkcją dzwonienia gdzie stawiasz dziecku listę kontaktów do których może dzwonić i listę osób do których dziecko może zadzwonić . Dodatkowo dostaniesz alert jak dziecko oddali się za daleko.

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Aneczka100

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Aneczka100 » 19 sie 2019, o 12:59

Ja bym wybrała coś z kamieniami szlachetnymi, które będą dawać małej dobrą energię, a przy okazji ślicznie ozdobią nadgarstek, np. bransoletka z kamieni amazonitu.
Amazonit ułatwia pozbycie się smutku i przygnębienia poprzez przetworzenie ich w czynnik sprzyjający twórczości.
Załączniki
amazonit-2787[1].jpg

Awatar użytkownika
Karo111

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Karo111 » 21 sie 2019, o 11:13

gomini to ładne propozycje kamieni:


Bransoletki marki z kamieni naturalnych - historia marki: Założona w 2013 roku przez braci bliźniaków, jest obecnie największym producentem bransoletek z kamieni naturalnych w Europie. Bransoletki robione są ręcznie w Belgii, a do ich produkcji wykorzystuje się kamienie z całego świata - Meksyku, Europy Wschodniej oraz Azji. Każdy z użytych kamieni posiada inną moc i przeznaczenie. Dla przykładu, Sodalit chroni przed negatywną energią, Howlit koi nerwy i stres, a Tygrysie oko pomaga w osiągnięciu obranych celów.

Filozofia firmy
Firmie towarzyszy filozofia, która opiera się na trzech filarach: byciu naturalnym - tak, jak i używane przez producentów kamienie, społecznym - marka wspiera lokalny rynek pracy, oraz byciu innym - firma unika pracy biurowej pracując na terenie całej Europy oraz nie używa Photoshopa do edycji zdjęć - to, co widzimy więc na zdjęciach, w pełni oddaje wygląd i charakter biżuterii.

Kolekcje biżuterii
W swojej ofercie marka posiada rozliczne kolekcje bransoletek, które będą wspaniałym dodatkiem zarówno do męskiego, jak i damskiego ubioru. Wymienić wśród nich można serie: Classic, która wyróżnia się kolorowymi kamieniami, Basic - o nieco monochromatycznym wyrazie, Special, która posiada bransoletki na skórzanych paskach oraz serie Must have o nieco metalicznym połysku i Bestsellers, która stanowi zbiór najbardziej popularnych motywów. Z racji faktu, iż kulki produkowane są ręcznie, z kamieni naturalnych, każda z nich posiada swój niepowtarzalny wygląd oraz wyraz. Uzupełnione zawieszkami w postaci krzyży, czaszek, Buddy oraz loga firmy, tworzą niepowtarzalną całość, która będzie nie tylko ponadczasowa, lecz przyciągała będzie także liczne spojrzenia.


125 Bransoletek z wysyłką w 24h ✓ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ✓ Dostawa kurierem GRATIS - 125 biżuteria ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Awatar użytkownika
Wawel

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Wawel » 1 wrz 2019, o 06:32

Najpewniej podarować wisiorek na srebrnym łańcuszku. Wisiorek sugeruję z kamienia naturalnego jakim jest na przykład polski bursztyn bałtycki.

Awatar użytkownika
Helio

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Helio » 12 wrz 2019, o 16:17

Małe drobne kolczyki oraz naszyjnik byłby najlepszy.

Awatar użytkownika
Makarewicz

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Makarewicz » 18 wrz 2019, o 16:00

Moja córka nie ma jeszcze przebytych uszu. Kiedy i jak to najlepiej zrobić? Kupić jej zestaw do przekluwania uszu czy lepiej na prezent dać od razu kolczyki? Przebijanie uszu pewnie boli.

Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 11
Rejestracja: 19 paź 2019, o 22:19

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: pukla123 » 27 paź 2019, o 05:55

Ja bym kupiła korektor wad postawy. Dzieci dużo czasu spędza przed komputerem czy telewizorem i siłą rzeczy zaczynaja się garbić. A taki korektor wad postawy pomoże utrzymać mięśnie pleców w odpowiednio. Moze to nie wymarzony prezent ale praktyczny i zdrowotny ale może lepiej faktycznie kupię biżuterię to będzie chodzić prosto aby ją ładnie zaprezentować.

Awatar użytkownika
Nella

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Nella » 29 paź 2019, o 16:01

Fakt, czasami trzeba zacząć od podstaw. Najpierw trzeba poprawić postawę a potem dokładać ozdoby w postaci biżuterii.

Awatar użytkownika
tomas

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: tomas » 11 lis 2019, o 12:04

Może po prostu coś praktycznego i kupić jej drona biżuterię?

ODPOWIEDZ