bielizna Intimissimi

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)
Awatar użytkownika
Intimissimi

bielizna Intimissimi

Post autor: Intimissimi » 17 lis 2018, o 22:33

Intimissimi słynie z przepięknej bielizny damskiej

Obrazek

bielizna Intimissimi

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Domka
Posty: 11
Rejestracja: 7 sie 2018, o 20:33

Re: bielizna Intimissimi

Post autor: Domka » 8 maja 2019, o 15:30

Ja nigdy nie byłam przekonana do zakupów bielizny online, ale w końcu się przełamałam i teraz praktycznie zawsze kupuję ją przez neta :) Moim najnowszym odkryciem jest bielizna. A że wybór znacznie większy, różne kolory i modele, do tego ceny ok, a jakość bielizny naprawdę fajna :)

Dobrze dobrane ubranie to największy sprzymierzeniec kobiety, niezależnie od pory roku oraz obowiązującego kanonu mody. Na Forum-Bizuteria.com doskonale rozumiemy, że idealnie skrojona kurtka, dopasowane jeansy czy też wygodna i gustowna bluzka to podstawa codziennego outfitu.

Dla kobiety równie istotne są także dobrze dopasowane dodatki, bo jaki byłby efekt końcowy bez dobranej torebki lub wygodnych pantofli, uzupełniających kreację. Odzież to także sposób wyrażenia samego siebie, podkreślenia indywidualnych cech osobowości. Dlatego też wybór ubrania nie powinien być przypadkowy.

Jeśli szukasz eleganckiej marynarki na wieczorne wyjście, butów na jesienny spacery lub zwiewnej sukienki na romantyczny wieczór Forum-Bizuteria.com stworzyło intuicyjny system filtrów, by ułatwić Ci wybór. Niezależnie czy jesteś zwolenniczką wyjściowej elegancji, sportowej swobody czy poszukujesz kreacji utrzymanych w etnicznej stylistyce, wystarczy skorzystać z panelu widocznego po lewej stronie, aby dotrzeć do poszukiwanego przez siebie produktu.

Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2019, o 13:42

Re: bielizna Intimissimi

Post autor: pieknyolek » 15 maja 2019, o 09:56

Serdecznie polecam Atrakcyjna to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy z bielizną damską i erotyczną, w ofercie którego znajduje się szeroki wybór produktów znanych i cenionych na rynku marek. Nasz asortyment to przede wszystkim najwyższej jakości zmysłowa bielizna damska i męska, wśród której znajdują się seksowne halki, koszule nocne, rajstopy, biustonosze, skarpety, pończochy, szlafroki, śmieszne bokserki, a także piżamy męskie i damskie.

Działając jako doświadczony dystrybutor bielizny, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały wszelkie standardy jakościowe, gwarantując wysoką trwałość i pełen komfort użytkowania. W asortymencie naszego sklepu znajduje się bielizna intymna pochodząca między innymi od takich dostawców jak Gatta, Vena, Ava , Donna, Karen oraz Wolbar.

Awatar użytkownika
Karola

Re: bielizna Intimissimi

Post autor: Karola » 18 paź 2019, o 14:58

Ja mogę Wam polecić sprawdzony sklep z bielizną - wiele razy kupowałam i zawsze będę wracać. Duży wybór biustonoszy i bielizny codziennej. Biustonosze od Gorseni, Gai, Veny, rajstopy i bielizna bezszwowa Gatty. Regularnie kupuję tam bieliznę i piżamy dla siebie i rodziny. Wracam, bo zawsze albo jakaś promocja albo gratisy i za każde zakupy naliczają się punkty, które przy kolejnych zakupach zamieniają się na rabat. Poza tym nie robią problemów ze zwrotem :)
Załączniki
149865[1].jpg
24205[1].jpg
140806[1].jpg

Awatar użytkownika
normalna 82

Re: bielizna Intimissimi

Post autor: normalna 82 » 20 paź 2019, o 17:18

nie tylko znane marki się liczą zobaczcie ta bieliznę erotyczną w sklepie w Łodzi mają ciekawe propozycje

Awatar użytkownika
Marcinek

Re: bielizna Intimissimi

Post autor: Marcinek » 5 paź 2020, o 15:55

Intimisimi to raczej nędza.
- to na przykład Kris Line
Załączniki
1-65-600x900[1].jpg

Awatar użytkownika
Gość

Re: bielizna Intimissimi

Post autor: Gość » 5 paź 2020, o 15:58

A to Alles - podoba się? :
Załączniki
1-34-600x900[1].jpg

radoslaw22221
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2020, o 11:15

Re: bielizna Intimissimi

Post autor: radoslaw22221 » 7 paź 2020, o 11:26

Taką bieliznę na pewno kupi moja małżonka. Może zrobi to w tym tygodniu.

ODPOWIEDZ