Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
Awatar użytkownika
Robert

Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Post autor: Robert » 13 sty 2010, o 22:12

Aby wybrać dobrze biżuterię, wybierajmy sklepy internetowe z ładną szatą graficzną, pięknymi zdjęciami biżuterii.

Internetowe sklepy oferujące w swej sprzedaży biżuterię, prezentują jej zdjęcia opisy na stronach WWW - to pozwala potencjalnemu klientowi spokojnie obejrzeć dostępne wzory i formy. Sklep z biżuterią w formie internetowej musi cechować się wieloma walorami oraz dokładnością opisu. Wszystko po to by zachęcić do kupna jak największą ilość osób.

Najważniejszym elementem w Internetowych sklepach z koliami, kolczykami, zawieszkami.. jest, więc zdjęcie. Dokonując wyboru zakupu to ten obrazek ma największe znaczenie. To on w głównej mierze wpływa na decyzję kupna. Ważna jest również możliwość powiększenia zdjęcia, by wybrany model biżuterii można było obejrzeć najdokładniej i w pełnej okazałości. Zdjęcie powinno także pokazywać biżuterię z różnych ujęć i perspektyw.

Sprzedawcy Internetowi muszą więc przedstawić swą ofertę w sposób jak najbardziej atrakcyjny. Ważny jest także ciekawy opis biżuterii to on pozwala zaznajomić się klientowi z formą i materiałami, z których została wykonana. Istotna jest szata graficzna strony, która sprawia przyjemność podczas
przeglądania sklepu.

Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2459
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Re: Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Post autor: misiak » 26 lut 2010, o 13:16

Uważam, że każdy sklep internetowy powinien brać przykład z tego sklepu: http://www.753.pl. Idealny wygląd witryny, łatwy dostęp do ofert, i w miarę profesjonalne opisy do produktów. Wiadomo, my kobiety zawsze mamy problem z wyborem odpowiedniej biżuterii jak i odzieży. Ciężko nam może nie dogodzić, lecz zdecydować się na ten jeden wybór, najlepiej zabrałybyśmy ze sobą cały asortyment sklepu.

Awatar użytkownika
sylusia
Posty: 15394
Rejestracja: 26 lut 2010, o 23:59

Re: Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Post autor: sylusia » 27 lut 2010, o 00:21

Sklep od Anki jest przykładem najlepszym, chociaż brakuje mi tutaj młodzieżowych punktów na tej stronie. Przydałoby się rozwinąć jakąś dodatkową kategorię z biżuterią przeznaczoną bardziej dla młodzieży. Ale to tylko moja mała sugestia.

Awatar użytkownika
alA_L
Posty: 7
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:04

Re: Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Post autor: alA_L » 27 lut 2010, o 23:28

Przeglądałam proponowany przez Was sklep i muszę powiedzieć, że fajnie się prezentuje mimo, że brakuje tych młodzieżowych kategorii. Sama bym coś też dobrała dla siebie, ale znając moje koleżanki to ciężko było je zadowolić na podstawie tego sklepu internetowego.

Awatar użytkownika
Nina
Posty: 12
Rejestracja: 1 mar 2010, o 13:06

Re: Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Post autor: Nina » 17 cze 2010, o 00:39

Tak, strona sklepu Anka Biżuteria jest naprawdę ładnie i zachęcająco wykonana, z przyjemnością się ją ogląda. Sama nie kupuję przez internet, lubię wybierać biżuterię osobiście, ale jeśli miałabym coś kupić, zwrociłabym jeszcze uwagę na producenta i jakość wyrobu, strona może być pięknie wykonana ale jakość kiepska.

Awatar użytkownika
Kania

Re: Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Post autor: Kania » 26 sie 2010, o 16:23

Widzę, że na www.753.pl pojawiają się kolczyki i zawieszki z kryształkami SVAROWSKI oraz biżuteria SPARK. Piękne i w dostępnej cenie. Wybrać sklep z biżuterią srebrną to mocne wyzwanie.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Wybór Biżuterii w sklepie internetowym

Post autor: Sklep-Jubilerski » 20 sty 2011, o 11:23

Jeżeli to wątek o sklepach internetowych,to zapraszam również do mnie http://www.anka-bizuteria-sklep.pl wybór jest naprawdę szeroki,a w razie pytań służę pomocą na forum.

Awatar użytkownika
madzioszek
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2011, o 09:47

Moje małe dzieła

Post autor: madzioszek » 22 lip 2011, o 14:57

Witam
Chciałam wam pokazać moje dzieła, być może uda mi się was zachęcić do przesłania linku mego bloga dalej do waszych znajomych. Jeśli spodoba wam się któreś z tych małych dzieł, serdecznie zapraszam do kontaktu i zakupów.

Pozdrawiam
Magda
www.anka-bizuteria.pl

Awatar użytkownika
KoraleNatalia
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2011, o 11:04

Re: Moje małe dzieła

Post autor: KoraleNatalia » 27 lip 2011, o 11:46

Ja również chcę się pochwalić moim nowym sklepem z moją własną biżuterią, z której jestem bardzo dumna. zapraszam do odwiedzenia

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Moje małe dzieła

Post autor: Sklep-Jubilerski » 8 sie 2011, o 11:24

W takim razie ja również zapraszam do naszego sklepu viewtopic.php?f=13&t=1001 wybór jest naprawde szeroki i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

ODPOWIEDZ