Na prezent: cieńsze czy grubsze obręcze pierścionków?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2010, o 21:54

Na prezent: cieńsze czy grubsze obręcze pierścionków?

Post autor: Charlotte » 10 mar 2010, o 21:06

Szykuję się do zakupu pierścionka na 18-naste urodziny najbliższej kuzynki, już od jakiegoś czasu poszukuję odpowiedniego, w rozsądnej cenie i pięknego. Mój wybór zawężył się ostatnio do 3 pierścionków, wszystkie ze złota, z czego jeden z nich ma cieńką obręcz, ale piękny rubinek otoczony cyronią, dwa pozostałe mają standardową grubość, ale nie są tak zachwycające jak tamten z rubinem. Mam dylemat, z chęcią kupiłabym ten cieńszy, ale nie wiem,czy wypada, czy to nie będzie oznaka "skąpstwa"? Nie chcę wyjść na ściubigrosza, faktycznie jest kilkadziesiąt złoty tanszy niż tamte pierścionki, ale zdecydowanie ładniejszy.

Na prezent: cieńsze czy grubsze obręcze pierścionków?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Filonka
Posty: 13
Rejestracja: 4 mar 2010, o 21:44

Re: Na prezent: cieńsze czy grubsze obręcze pierścionków?

Post autor: Filonka » 11 mar 2010, o 11:54

Jeżeli jest ładniejszy, to nie zwracaj uwagi na cenę, tylko go kup. Myślę, że kuzynka nie będzie tak wredna i nie będzie sprawdzać ceny czy podejrzewać, że mogłaś kupić grubszy. Liczy się intencja no i prezencja, jeżeli piszesz, że jest zdecydowanie ładniejszy, nie wahaj się tylko go kup. Chyba że wiesz,ze kuzynka woli grubsze obręcze, wtedy musisz sie jeszcze zastanowić.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Na prezent: cieńsze czy grubsze obręcze pierścionków?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 25 kwie 2011, o 09:53

To trudny wybór,ale mi osobiście bardziej podobają się te cieńsze obręcze na pierścionku. Oczywiście wszystko zależy z jakiego złota i z jakim kamieniem. To bardzo ważne. Cena to drugorzędne kryterium jakim powinniśmy się kierować.

ODPOWIEDZ