Au

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Właściciel Forum
Posty: 7
Rejestracja: 22 sty 2014, o 20:26

Au

Post autor: Właściciel Forum » 22 sty 2014, o 21:28

Znane wszystkim złoto w układzie okresowym pierwiastków ma symbol Au (z łaciny: Aurum). Do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno w życiu codziennym jak i operacjach finansowych. Dziś już pieniądze będące w obiegu nie mają pokrycia w złocie ale kiedyś był to jedyny prawdziwy wskaźnik waluty. Teraz znamy go ze spekulacji giełdowych jak i biżuterii którą noszą panie oraz panowie.

Au

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Au - złoto

Post autor: Greg » 28 sty 2014, o 22:58

wiele starszych osób do dziś ceni złoto najbardziej - widzi w nim największą wartość, choć odnoszę wrażenie, że przez spekulacje giełdowe i finansowe jest przewartościowane. Tak czy inaczej ma większą wartość niż papierowy pieniądz dowolnej waluty, biżuteria ze złota jest warta jeszcze więcej ma ma dodatkową wartość estetyczną - dodajmy do niej kamień szlachetny czy brylant najlepszego szlifu i wartość jest ogromna...
Właściciel Forum pisze:Znane wszystkim złoto w układzie okresowym pierwiastków ma symbol Au (z łaciny: Aurum). Do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno w życiu codziennym jak i operacjach finansowych. Dziś już pieniądze będące w obiegu nie mają pokrycia w złocie ale kiedyś był to jedyny prawdziwy wskaźnik waluty. Teraz znamy go ze spekulacji giełdowych jak i biżuterii którą noszą panie oraz panowie.

ODPOWIEDZ