Ubrania

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
mania76

Ubrania

Post autor: mania76 » 1 sie 2014, o 12:55

Ja często przeglądam różne sklepy internetowe, także juz mam kilka ulubionych,m z których zawsze zamawiam. Najbardziej lubię: https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL. Tutaj śliczne kolekcje biżuterii srebrnej i kolczyki srebrne :)

Ubrania

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Ubrania

Post autor: ForumMaster » 1 sie 2014, o 15:40

topsecret to znana marka, tak?

meanmore

Post autor: meanmore » 7 sie 2014, o 10:43

Topsecret to kiedyś chyba była znana marka, teraz w sumie można zobaczyć ją tylko w outletach albo lumpeksach. Ogólnie szału nigdy nie było i do tej pory nie ma na tą firmę i markę.

Awatar użytkownika
zuziagola

Post autor: zuziagola » 6 mar 2015, o 09:20

Ja lubię zakupy w sieci. Kupuję dla siebie i dla partnera. Nie jestem przywiązana do jakiejkolwiek marki. Staram się wyszukać ciekawe promocje i z nich korzystać. Popatrzcie np. na - eleganckie, markowe ubrania, a ceny niczym nie różnią się od tych w centrach handlowych. Uważam, że nie warto ograniczać się do jednej marki.

Awatar użytkownika
Posejdon

Post autor: Posejdon » 27 mar 2015, o 20:16

tak, różnicowanie miejsc i marek które nosimy to bardzo dobry pomysł :)

chociaż osobiście w wielu przypadkach wolę pozostać np. butach Ryłko eleganckich a sportowe to już przykładowo różne wybieram

Awatar użytkownika
Basskas89

Post autor: Basskas89 » 7 lut 2017, o 14:12

Ja w przeciwieństwie do Was nie mam ulubionych sklepów internetowych ani marek ubrań, ale tak jak Wy kupuje zazwyczaj ubrania przez Internet, bo tak wychodzą mnie one taniej a do tego takie zakupy przez Internet zajmują nieporównywalnie mniej czasu od zakupów w sklepach stacjonarnych. Do tego dochodzi też kwestia wielkości oferty i sklepy internetowe w tej kwestii biją na głowę sklepy stacjonarne.
Poza tym często też kupuje ubrania na promocjach, ale nie przeglądam oddzielnie każdej strony sklepu w poszukiwaniu promocji i do przeglądania promocji wykorzystuje wyszukiwarki, w którym sprawdzam aktualne ceny ubrań, które mi się podobają. Jest to bardzo wygodne i zajmuje mało czasu. Udało mi się znaleźć tu świetny sweter, który kupię sobie jeszcze w tym tygodniu, żeby nikt mi go nie wykupił, bo jak pewnie wiecie produkty w cenach promocyjnych sprzedają się jak świeże bułeczki. Polecam ten sposób szukania ubrań, bo tu macie aktualne ceny w jednym miejscu.

Awatar użytkownika
Dort

Post autor: Dort » 14 kwie 2017, o 12:46

Tak jak mówisz, dziś nie ma znaczenia kto sprzedaje: czy kolega lub koleżanka z osiedla, czy sklep duży czy mały - najważniejsze aby dostarczał to czego chcesz.

Pewnie głównymi kryteriami dla ubrań jest wygląd, cena i jakość materiałów. Znana marka tu nic nie wniesie a wręcz cena będzie wyższa bo ta znana marka musiała ponieść koszty na reklamę za którą dziś ktoś musi zapłacić w postaci ceny za produkt.

Obrazek

Awatar użytkownika
aniczka82

Post autor: aniczka82 » 21 kwie 2017, o 11:16

Ja uwielbiam strony gdzie można wymienić się z kimś ładnym ciuchem, którego już nie chcemy nosić. Można go też sprzedać :)

Awatar użytkownika
arual

Post autor: arual » 23 kwie 2018, o 16:03

Polecam lifestyle:

Odniesienia do mody lat 80-tych czy 90-tych mogliśmy zobaczyć już w jesiennych kolekcjach w ubiegłym roku. Historia lubi się powtarzać – i to nie tylko na wybiegach. Wystarczy się rozejrzeć, by w najnowszych filmach, teledyskach, na ulicy, zobaczyć styl z tamtych lat. Mnie osobiście bardzo to cieszy.

kasmalczynska

Post autor: kasmalczynska » 16 paź 2018, o 16:39

U mnie jest podobnie ale spostrzeżeniami wymieniam się na rgupach na fb, do których należę. Wiele rzeczy i tak przeważnie jeżeli chodzi o bizuterię oraz ubrań kupuje przez interneto bo jest znacznie taniej. Ostatnio nawet koleżanka przekonała mnie do sprawdzenia fajnego sklepu z butami . Moim zdaniem spośród sklepów z butami jest to sklep na prawdę wart uwagi, można tam znaleźć idealne buty, na każdą okazję.

Awatar użytkownika
Armla

Post autor: Armla » 20 sie 2019, o 06:07

Sama kupuję głównie przez internet
jest o wiele taniej
jest wygodniej bo nie muszę marnować czasu na chodzenie po sklepach i szukanie ciuchów
jak również jest mniejsze ryzyko, ze kupuję coś co nie jest pasujące bo przecież krotsza jest droga do kasy w sklepie niż cały proces zakupów przez internet, a nawet jeśli coś mi się nie spodoba to mogę to zwrócić.

Jeśli szukacie fajnych butów dla dzieci polecam zerknąć sobie do sklepu e buty dla dzieci. Ostatnio tam zamawiałam i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania bucików, buciki naprawdę konkretne!

Awatar użytkownika
Armlaa

s

Post autor: Armlaa » 29 sie 2019, o 08:26

Zobacz sobie tutaj w internecie:

Awatar użytkownika
modnaona

Post autor: modnaona » 28 lis 2019, o 14:45

Właśnie zastanawiam się nad tym, jak czesto zdarzają mi się zakupy odzieżowe. W sumie jeśli nie potrzebuje nowych spodni lub butów nie robie zakupó w ogóle. Wybieram jednak marki znane i cenione z uwagi na wysoką jakość. Co prawda nie kupuję ich w cenie sugerowanej, wole wyprzedaże ubrań w sklepach online. Zawsze można liczyć na wysokiej jakości ubrania i akcesoria a także buty w niższej cenie.

Malina

Post autor: Malina » 11 gru 2019, o 13:48

Dziewczyny jakie ubrania świąteczne polecacie na prezent dla siostry? Znalazłam stronę, na której są wysokiej jakości ciuszki znanych i cenionych marek. Może tu coś dla niej wybiorę: https://eyeforfashion.pl/akcja/christmas,66.html
Co radzicie?
Załączniki
3x4l-j9-1-99-1[1].jpg

Awatar użytkownika
Armla

Post autor: Armla » 23 mar 2020, o 12:53

Kupiłam sobie w tym roku przez internet nowe buty na wiosne.Pochwalę sie tutaj jakie. Proste granatowe mokasyny w których dwa razy już chodziłam jak pogoda była dobra.
Kupowałam w sklepie Deichmann.
No i są wygodne ( zależało mi własnie na wygodzie).

No i mam ochote na wiosnę na jakieś nowe trampki. Doradzicie jakiej firmy trampki warto jest kupić? Dodam, ze zależy mi tutaj głównie na tym aby były dobrej jakości oraz dobrze się nosiły.
Obrazek

Eleonora

Post autor: Eleonora » 21 kwie 2020, o 10:45

Moim zdaniem ostatnio popularne są ubrania typu basic. Sama ostatnio kupiłam sobie bluzkę na https://yups.pl/krotki-rekaw . Fajne stylizacje można zbudować dzięki takim sklepom.
Załączniki
M481_black_1(1)[1].jpg

Awatar użytkownika
lapimia

Post autor: lapimia » 26 maja 2020, o 12:37

Mi sie bardzo podobaja meskie paski Diesla i musze chyba mojego namowic zeby sobie kupil pasek u nich :oops:

A ogolnie to ja coraz czesciej zagladam do Zary i h&m (a wczesniej tak srednio za tym sklepem przepadalam).
W new yorkerze sa fajne spodnie i okulary, reserved sie ostatnio odpuscilo :doubt:
A ogolnie to marza mi sie jakies zakupy w Burberry ;) Chociaż jest to trochę ponad moje możliwości finansowe.

Wśrod sklepów internetowych mogę polecić to miejsce https://adventurefashion.pl/ Szczególnie jesli Wam zależy na dobrych jakościowo ubraniach od projektantów.

Awatar użytkownika
Fallen

Post autor: Fallen » wczoraj, o 05:59

Stawiam na wygodę. Wygoda jest dla mnie najważniejsza, buty muszą nie tylko ladnie wygladac ale również dobrze pasować na stopę. Zamawiam głównie przez internet, z uwagi na to, ze mam spory rozmiar buta i w sklepach stacjonarnych wiecznie mam problem ze znalezieniem dla siebie odpowiednich butów. Ostatnio buty damskie rozmiar 43 kupowałam w sklepie Buty xl. I jeśli macie podobny problem, to polecam zajrzeć bo ceny mają naprawdę dobre.
Wybrałam takie na lato:
Obrazek

ODPOWIEDZ