Art Fashion Forum w Starych Browarach w Poznaniu

Informacje o targach biżuterii, imprezach w Polsce, innych krajach UE oraz na świecie. Ważne wydarzenia, decyzje, przepisy dla przedsiębiorców. Źródło kontaktów.
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Art Fashion Forum w Starych Browarach w Poznaniu

Post autor: ForumMaster » 18 paź 2014, o 19:12

Był ktoś z Was na Art Fashion Forum w Poznaniu? Pani Kulczyk promuje modę i patrzy na przyszłość w powiązaniu z IT.
Ciekawe połączenie nowoczesnych technologii z branżą Fashion. Uważam, że to jest przyszłość: tylko powiązanie projektantów biżuterii/mody/ubioru z producentami oraz najnowocześniejszymi technologiami może przynieść nowe rozwiązania jutro. Czy doczekamy się tego, że nasze ciuchy, czy biżuteria będzie do nas przemawiać i też pomagać nam w chorobach, np poprzez sygnalizowanie zawału, czy badanie poziomu cukru we krwi u cukrzyków... brzmi ciekawie: soczewka z chipem monitorującym parametry życiowe.. lekarz z okularami pozwalającymi wyświetlić mu na ekranie dane podczas operacji... siły specjalne ubrane czy policja ubrani w ciuchy przesyłające sygnały z otoczenia, czy np o tym, że ktoś uderzył policjanta, czy że żołnierz został postrzelony... skoro papa na dachu na wszczepione FRID'y z datą produkcji to już niedługo zobaczymy nowe technologie - niekoniecznie nadal komputery czy smartfony lub tablety będą wiecznie dominowały. Podzielcie się wrażeniami z tego ART Forum
Załączniki
Art Fashion Forum Stary Browar.jpg
Art Fashion Stary Browar

Art Fashion Forum w Starych Browarach w Poznaniu

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Art Fashion Forum w Starych Browarach w Poznaniu

Post autor: Greg » 18 paź 2014, o 21:01

Byłem i potwierdzam, że było super. Zacznę od tego, że kawa była wyśmienita, klasa prezenterów i uczestników na najwyższym poziomie - sporo osób z zagranicy gdzie tylko jedna prezentacja była po polsku.
Mnie najbardziej zaciekawiła koncepcja połączenia sztuki jaką tworzą artyści z produkcją która wymaga zmiany technologii oraz branży IT. Może w niedługim czasie biżuteria będzie faktycznie do nas mówić a może nawet zastąpi naszą rozmowę z innymi osobami i podpowie nam co mamy zrobić. Ciekawa teza została postawiona, że to technologia jest gotowa, ale nie jest jeszcze gotowy design i to tu przedstawiciel Google apelował o pomoc do projektatnów aby pomogli.

W trakcie trwania Forum można było zrobić sobie zdjęcie 360 stopni i pooglądać ciekawe projekty - krótka fotoreleacja poniżej
Załączniki
20141018_114746.jpg
fotorelacja z forum biżuteria Art Fashion
20141018_114811.jpg
biżuteria Forum
20141018_114816.jpg
Forum biżuterii

ODPOWIEDZ