życzenia na chrzciny

Obrazki Srebrne na komunię, pamiątki na chrzest, obrazki ze srebra i dewocjonalia - o tym jest ten dział.
Awatar użytkownika
Marek Nowak

życzenia na chrzciny

Post autor: Marek Nowak » 23 kwie 2015, o 08:51

życzenia na chrzciny czy istnieje najlepszy wzór?
Czy jest takie coś jaki uniwersalne życzenia na chrzciny? Czy gotowe życzenia na chrzciny istnieją? Moim zdaniem tak. Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie z perspektywy wielu osób, które potencjalnie takich życzeń na chrzciny szukają. Od tego zależy efekt jaki osiągniemy.
Obrazek
Obrazek
Życzenia na chrzciny istnieją, trzeba tylko dostosować nasze myśli do sytuacji.

Tak samo jak rozsądne myślenie i racjonalne podejście do poszukiwania rozwiązań zapewni nam dobry efekt, zaowocuje powstaniem ponadczasowych życzeń dla chrześniaka dowolnej płci. Pasywnie oglądając świat i czekając na gotowe rozwiązanie nic nie osiągniemy. Nic. Potrzebna nam jest chęć złożenia życzeń od serca oraz trochę informacji, jak imię chrześniaka, dzień chrzcin.
Obrazek
Zapewne spotkaliście osoby które potrafią złożyć piękne życzenia, poruszyć dogłębnie osobę obdarowywaną, generalnie wywrzeć bardzo pozytywne wrażenie. Pamiętajmy o tym, że takie umiejętności nie powstały wczoraj czy dzisiaj ale są wynikiem wielu lat prób i błędów które zaowocowały efektami takimi jak opisane.

Aby zobaczyć efekt zacznij budować życzenia już dziś!

Zawsze znajdą się pesymiści którzy będą naśmiewać się z planu i demotywować mówiąc: Kiedy będą tego efekty?

Już po kilku dniach czytania przykładowych życzeń i szczerych ich składania jesteś w stanie nadrobić wiele lat zaniedbań. Żyjąc w przekonaniu że można życzenia gotowe ściągnąć z internetu lub od innej osoby, czyli zaniedbując tak ważny element jak rozwój osobisty trzeba zacząć zmianiać własny system wartości, swój styl pisania i mówienia. Sukces jest wtedy gwarantowany. To jest podstawa do osiągnięcia bardzo dobrych rezultatów.

Zacznijmy działać, ale faktycznie aktywnie. Zmieńmy nasze podejście i spróbujmy zrobić coś inaczej, w inny sposób w porównaniu do tego co zawsze robiliśmy. Efekty będą gwarantowane a porażki małe.

Co należy zrobić, aby życzenia na chrzciny które pisać czy składać będziemy były idealne.

Jeśli już się mentalnie postanowiłeś czy przestawiłaś, to zacznij działać: znajdź chwilę na przeczytanie kilku dobrych życzeń i okazje aby życzyć komuś "wszystkiego najlepszego", bo zaczynjąc pisać.składać jakeś żczenia, bez względu co to za życzenia, zaczynasz ćwiczyć, praktykować i bądź w tym konsekwentny. Nie zniechęcaj się chwilowymi porażkami, informacjami że życzenia były nieszczere, że prezent z życzeniami był słaby. Trwaj w swoim postanowieniu zmiany siebie i rozwijaj się już do końca swoich dni. Nie daj sobie wmówić, że to przez geny, twoją naturę, sposób bycia, że taki/a już jesteś lub inne rzeczy.
Obrazek

Ostatnio czytałem artykuł jak osoby poprawiają swoje umiejętności łatwego pisania. Dwie osoby podjęły się wyzwania: jedna aktywnie czytała i składała życzenia przy nadażających się okazajach a druga osoba oglądała filmy w telewizji gdzie faktycznie też co chwilę ktoś coś komuś życzy. Efekt był do przewidzenia: ta pierwsza osoba nie miała żadnych problemów z wymyśleniem i złożeniem życzeń a ta druga nadal nie umiała tego zrobić w ładny sposób. Takie artykuły uczą...

Tak więc bierne siedzenie przed telewizorem i patrzenie na innych do niczego dobrego nie prowadzi. Zacznijmy działać.

życzenia na chrzciny jakie napiszemy to wyraz naszych przekonań. Odbicie lustrzane naszych codziennych słów jakich używamy.

Tak, życzenia na chrzciny piszemy bardzo rzadko. Przyjrzyjmy się zatem jak myślimy i co życzymy innym osobom, starajmy się zwracać uwagę na te pozytywne aspekty i je podkreślać w składanych życzeniach. Ważne jest zrozumienie potrzeb osoby której składamy życzenia, bo czegoś innego oczekuje babcia zmagająca się z chorobami, czegoś innego potrzebuje młoda żona oczekująca na dziecko a czegoś innego młody człowiek zaczynający pierwszą pracę. Ważne jest zrozumienie wartości danej osoby aby treść życzeń odpowiadała przekonaniom i wartościom osoby obdarowywanej. Najłatwiej będzie z nowo naroczonym dzieckiem które jeszcze nie ma ukształtowanych przekonań i wartości, ale pomyślmy w perspektywie lat, jak w wieku szkolnym zobaczy nasz chrześniak życzenia chrztu wygrawerowane na np. srebrnej pamiątce to co sobie pomyśli i czy będzie wiedział od kogo są te życzenia na chrzciny?
Obrazek
Czy życzenia muszą być długie i nudne? Oczywiście to jest kwestia odbioru życzeń i ich dopasowania do sytuacji. W przypadku życzeń na chrzciny sprawa wydaje się prosta: wystarczy kilka słów życzeń oraz informacja o tym co to była za uroczystość czyli chrzest święty i od kogo życzenia pochodzą.

życzenia na chrzciny na najwyższym poziomie to efekt doświadczenia.

Pamiętaj, że idealne życzenia na chrzciny nie obejdą się bez naszego zaangażowania w doskonaleniu składania życzeń. Wystarczy choć trochę się wysilić i zacząć składać życzenia urodzinowe, życzenia z okazji rocznicy raz na miesiąc przygotować piękne życzenia idąc na imprezę urodzinową/imieninową czy z okazji rocznicy ślubu , rocznicy prymicji. Tak zacznij a z biegiem czasy będziesz przeznaczyć więcej czasu na przygotowywanie życzeń na chrzest, życzeń na komunię, prymicje czy rocznice ślubu lub inne. Dzięki temu zyskujesz pewność siebie i budujesz też bardzo dobre relacje z ludźmi a w szczególności napiszesz piękne życzenia na chrzciny.

Efekty wtedy zobaczysz.

Podsumowując.
Chcąc napisać życzenia na chrzciny bądź na to przygotowany: nie ma różnicy czy przygotowujesz życzenia na chrzest, czy życzenia na komunię, czy życzenia na urodziny lub komunię czy inną rocznicę. Najważniejsze jest zobaczenie = przeczytanie przykładowych życzeń oraz zrozumienie przekonań osoby której prezent dajemy. Miejmy też na uwadze fakt, że z biegiem lat przekonania i zainteresowania się zmieniają dlatego np życzenia na chrzest powinny być w miarę uniwersalne ale zawierać nawiązanie do uroczystości chrztu świętego, dzień i miejsce chrztu oraz od kogo pochodzą życzenia.

Mam nadzieję, że pomogłem wielu osobom, które zastanawiały się jak napisać życzenia chrztu :).

życzenia na chrzciny

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
KarolB
Posty: 14
Rejestracja: 2 sty 2015, o 15:59

Re: życzenia na chrzciny

Post autor: KarolB » 25 kwie 2015, o 15:21

wierszyki na komunie św to nielada wyzwanie intelektualne, większość osób by wolała skopiować gotowy tekst życzeń na chrzciny czy komunię :)

Macie może takie przykłady?

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 531
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: życzenia na komunię lub chrzciny

Post autor: ForumMaster » 25 kwie 2015, o 15:24

Postaram się poszukać kilku przykładów, bo faktycznie gotowe życzenia na komunie czy gotowe życzenia na chrzciny to duże ułatwienie. Dajcie mi kilka dni...

Awatar użytkownika
Arek

Re: życzenia na chrzciny

Post autor: Arek » 20 maja 2015, o 10:33

Na stronie http://www.srebrne-obrazki.pl/blog/chrzest.html masz listę przykładowych życzeń na chrzciny, ja skopiowałem tam jeden wybrany i zmieniłem tylko imię i datę :)

Awatar użytkownika
Aneta

Re: życzenia na chrzciny

Post autor: Aneta » 3 cze 2015, o 15:35

Bardzo lubię takie praktyczne informacje jak w przypadku tej stronki z przykładowymi grawerami. Super! Można poczytać dedykacje, zobaczyć jak w rzeczywistości będą wyglądać i skopiować taką dedykację która nam się podoba najbardziej. Prosta stronka a jak cieszy!

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 531
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: życzenia na chrzciny

Post autor: ForumMaster » 23 gru 2015, o 09:38

Z tych kilku dni zrobiły się miesiące, tutaj macie listę propozycji dedykacji na chrzciny:
Oleńko
Pamiętaj o tym zawsze
Wśród życia zmiennych dróg
Że choć nie widzą Cię ludzie
To zawsze widzi Cię Bóg.
Ojciec Chrzestny
Białystok, 10.06.2015
W pielgrzymce życia Swego
niech Cię zawsze Pan Bóg broni
i niech mocą Chrztu Świętego
od pokus i złego chroni.

Kochanej Markowi
Matka Chrzestna wraz z rodziną

Poznań, dn.20.05.2015 r.
Niech w każdej godzinie
Twojego życia strzeże Cię Bóg łaskawy.
Niech jego miłość będzie
Dla Ciebie drogowskazem,
A Twoje serce pozostanie ufne i czyste.
Arkowi –
Ojciec Chrzestny z rodziną
19 maja 2015r.
Asiu!
Niech przyjęty dziś Pan Jezus
prowadzi Cię przez wszystkie drogi życia
i obdarza obfitymi łaskami
życzy chrzestny z rodziną
Kraków, 17.10.2015
Aby radość i łaska
tego szczególnego dnia
na zawsze pozostały w Twoim sercu.
Kochanej Idzie - Chrzestna
Szczecin, 6 maja 2015r.
Kochanemu Julkowi
na pamiątkę Chrztu Świętego
ciocia Marta, wujek Karol i Marek.
23.06.2015
Dzisiaj maluszku zostałeś ochrzczony,
Panu Bogu w Ofierze Miłości złożony.
Niech Twoje serduszko zabije w radości,
Bo od tej chwili Pan Jezus w nim gości

Kochanemu Juleczkowi
z okazji Chrztu Świętego

Babcia Ula , Dziadek Kaziu
21.05.2015
Jezus Chrystus wiele dni na Ciebie czekał,
dziś przyszedł i w sercu Twym zamieszkał,
zaprosiłeś Pana w duszy swej czystości,
On Twym przyjacielem, nie czyń Mu przykrości

Kochanemu Jasiowi
na pamiątkę Chrztu Świętego

Pradziadek Sławek
21.05.2015
W dniu Chrztu Świętego
Mateuszkowi
Babcia Ala i Dziadziuś Janusz
Warszawa, dn. 5 maja 2015r.
Kochanemu Marcinowi
w dniu Pierwszej Komunii Świętej
Błogosławieństwa Bożego na całe życie
życzą dziadkowie
Lena i Jan
03.05.2015
Niech w każdej godzinie
Twojego życia strzeże Cię Bóg łaskawy.
Niech Jego miłość będzie
dla Ciebie drogowskazem,
a Twoje serce pozostanie ufne i czyste.
Jasiowi -
Chrzestny z Rodziną
Poznań, dn. 6 maja 2015 r.

Awatar użytkownika
Ilona

Re: życzenia na chrzciny

Post autor: Ilona » 17 kwie 2016, o 16:34

Bardzo ładne te życzenia na chrzciny, wykorzystałam jeden z tych dedykacji do graweru na prezent na chrzciny. Bardzo pomocne i inspirujące te wierszyki na chrzest.

ODPOWIEDZ