Wykonanie biżuterii na zamówienie

Tutaj można zapytać o biżuterię pracowników sklepu z biżuterią AnKa Biżuteria. Moderatorem jest sklep AnKaBizuteria.pl - zapraszamy do zadawania pytań na które odpowiadamy online.
Awatar użytkownika
TagonZ

Wykonanie biżuterii na zamówienie

Post autor: TagonZ » 8 cze 2016, o 07:03

Krążę po internecie i jubilerach, ale wszyscy mówią nie.
Może tu znajdę odpowiedź. Znalazłem ciekawą biżuterię, ale niestety wykonaną ze stali, a z biegiem czasu przestanie być godna uwagi. Dlatego mam pytanie, czy ktoś potrafi lub zna miejsce/kogoś kto wykonuje różne projekty ze srebra, ew. złota?

Zainteresowały mnie poniższe wykonania, ale materiał jest niezadowalający.
https://www.shop4dragon.com/collections ... 8843176771
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... fbba0d.jpg

Za jakąkolwiek pomoc byłbym wdzięczny

Wykonanie biżuterii na zamówienie

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
AnKa
Posty: 62
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:38

Re: Wykonanie biżuterii na zamówienie

Post autor: AnKa » 15 cze 2016, o 17:50

Indywidalne zamówienia też realizujemy. Proszę skorzystać z opcji kontaktu i przesłać konkretne wymagania. Proszę pamiętać, że takie realizacje mogą trochę potrwać i koszty będę o wiele wyższe w porównaniu z ofertą biżuterii już wykonanej i dostępnej na stronie sklepu.

Proszę mieć świadomość o kosztach produkcji biżuterii, gdzie matryca dla nowej kolekcji biżuterii do produkcji wielu sztuk to minimum 10tys USD. Tutaj nie będzie tak drogo, bo nie planujemy więcej liczby sztuk biżuterii, kolczyków srebrnych dopasowanych do kształtu i wielkości ucha jak rozumiem.

Awatar użytkownika
Monika

Re: Wykonanie biżuterii na zamówienie

Post autor: Monika » 5 sie 2016, o 08:24

Jest to unikalna oferta bo większość jubilerów oferuje tylko popularne wykonywane w masowej produkcji kolekcje biżuterii. Cena wydaje się bardzo przystępna mając nana uwadze że koszty przygotowania samego szablonu do produkcji jednego elementu biżuterii jakim jest np tylko pierścionek, kolczyk czy bransoletka to koszt minimum 15 tyś USD a do tego trzeba doliczyć drugie tyle na wykonanie projektu i ceny materiałów do przygotowania prototypu.

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Wykonanie biżuterii na zamówienie

Post autor: Kruk » 12 sie 2016, o 22:55

Ten sklep jubilerski wzbudza moje zainteresowanie i szacunek dając możliwość realizacji unikalnego projektu wymyślonej przez klienta biżuterii. Dziś w większości sklepów z biżuterią nacisk stawia się na sprzedać standardowych drogich kolekcji a unikaty to jak cukierek na torcie i to tylko dla wybranych z wieloma milionami chętnymi zapłacić krocie za zegarek czy pierścionek lub naszyjnik z diamentami w złocie któego pewnie nikt nigdy nie założy i będzie też trudno go sprzedać.

Taka propozycja wykonania pierścionka czy kolczyków na zamówienie mnie przekonuje i oby więcej takich ofert było doostępnych w Polsce.

ODPOWIEDZ