opinie o sklepie internetowym z bizuteria

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Magda Złotnik

opinie o sklepie internetowym z bizuteria

Post autor: Magda Złotnik » 15 paź 2016, o 11:07

Chcę dać możliwość dodawania własnych opinii o sklepach internetowych i o produktach które tam widzieliście czy też kupiliście . Rozpoczynając ten wątek chcę dać wszystkim kupującym możliwość opisania własnych emocji i pokazania innym gdzie należy zaglądać a które sklepy omijać.

opinie o sklepie internetowym z bizuteria

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Kazu

Re: opinie o sklepie internetowym z bizuteria

Post autor: Kazu » 16 paź 2016, o 07:12

Zapowiada się dobrze. Prosty wpis z opisem swoich doświadczeń na stronie i krótką opinią o sklepie i produktach powinna wystarczyć.
Ja zacznę od oceny jednej z porównywarek: Ceneo. Jak wszyscy wiecie to jest to część należąca do tej samej grupy kapitałowej co allegro. Jednak w przeciwieństwie do allegro gdzie klienci wystawiają opinie do kilku miesięcy od zakupu w ceneo można dodawać opinie dowolne ale bez możliwości odniesienia się do nich. Mam wrażenie, że pracownicy ceneo sami wystawiają negatywne opinie sklepom aby zmusić ich do opłacenia uczestnictwa w programie zbierania ocen przez ceneo. Nie jest to ani eleganckie ani profesjonalne - sugeruję omijać te opinie a może też całe ceneo, które nie jest wiarygodne.

Kinga19992
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2016, o 13:36

Re: opinie o sklepie internetowym z bizuteria

Post autor: Kinga19992 » 17 paź 2016, o 12:29

Jeżeli ktoś szuka rzetelnego sklepu internetowego z biżuterią to polecam bizutik.pl
Kupiłam tam już wiele produktów i nigdy się nie zawiodłam. Ceny są bardzo atrakcyjne, wysyłka szybka i terminowa, a z reklamacjami i wymianami nie ma najmniejszego problemu. Sklep ten powinien stanowić przykład, jak prawidłowo traktować klienta. Korzystałam również z innych sklepów internetowych, ale nie zawsze produkt był zgodny z opisem, a w przypadku reklamacji kontakt był słaby, bądź całkiem ograniczony.

Awatar użytkownika
Lenka

Re: opinie o sklepie internetowym z bizuteria

Post autor: Lenka » 18 paź 2016, o 20:27

Chciałabym zaprosić do wypełnienie ankiety potrzebnej na zaliczenie przedmiotu na 4 roku studiów jubilerskich. Proszę o jej wypełnienie :) :
https://goo.gl/C4PpmD

Awatar użytkownika
Mig0tka

Re: opinie o sklepie internetowym z bizuteria

Post autor: Mig0tka » 17 sty 2017, o 15:18

Dziewczyny, a jaki według Was powinien być idealny sklep z biżuterią? Moim zdaniem powinien posiadać szeroki asortyment, korzystne ceny, a także cechować się szybką i bezproblemową obsługą ;)

ODPOWIEDZ