AFRODITTE COLLECTION

Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.

AFRODITTE - wystaw komentarz sklepowi

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
Afroditte

AFRODITTE COLLECTION

Post autor: Afroditte » 8 maja 2017, o 16:40

Marka AFRODITTE COLLECTION powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wartościową biżuterię, dopracowaną pod względem jakości i o unikalnym wzornictwie.

Biżuteria Afroditte tworzona jest z metali szlachetnych oraz kamieni naturalnych przez zaangażowany kreatywny zespół posiadający wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie.

Obecnie biżuteria stała się nieodłącznym elementem stroju, który idealnie dopełnia i podkreśla stylizację, dlatego ważna jest również jej praktyczność. Stąd zrodził się pomysł na bransoletki z odpinanymi łańcuszkami i obrączkami, które można dostosować do miejsca czy okoliczności w dzisiejszym zabieganym świecie.

Połączenie powyższych potrzeb i jednocześnie inspiracji, którą jest Afrodyta – bogini miłości, piękności i seksualności, pozwoliło na stworzenie luksusowej kolekcji dostosowanej do nowoczesnych kobiecych wymagań.

AFRODITTE COLLECTION

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Madzia z Wawy

Re: AFRODITTE COLLECTION

Post autor: Madzia z Wawy » 13 maja 2017, o 18:48

Przydałoby się załączyć przykładowe zdjęcia tej miłosnej biżuterii. Czy to biżuteria sztuczna czy złota czy może ze stali nierdzewnej dla miejsc intymnych?

ODPOWIEDZ