najlepsze marki jubilerów w sieci

Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Awatar użytkownika
MagdalenaKaszew
Posty: 40
Rejestracja: 18 sie 2017, o 12:22

najlepsze marki jubilerów w sieci

Post autor: MagdalenaKaszew » 21 lip 2018, o 18:30

Wielkimi krokami wkraczamy w okres przedświąteczny, wir przygotowań i zakupowe szaleństwo. Jednym z bardzo częstych pomysłów na prezent jest biżuteria. Złota, srebrna, z bursztynu, drewna, z dodatkiem żywicy… Autorstwa indywidualnych artystów i dużych firm jubilerskich, wykonana ręcznie lub z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań… Jakakolwiek by nie była – zdobi osobę, cieszy oko. Specjalne świąteczne kolekcje biżuterii stały się już tradycją firm jubilerskich. Postanowiliśmy przyjrzeć się, jak polskie marki z tej branży radzą sobie na Instagramie.
Rodzime brandy jubilerskie świetnie radzą sobie w mediach społecznościowych, w oryginalny sposób promując swoje produkty, inwestując w wysokiej jakości zdjęcia i filmy oraz dbając o dobre relacje z klientami. Poniżej prezentujemy zestawienie 3 najpopularniejszych kont polskich marek jubilerskich na Instagramie:
1. AnkaBiżuteria
2. Apart
3. Ania Kruk

Anka Biżuteria dziś jest najpopularniejszą marką jubilerską w internecie.

najlepsze marki jubilerów w sieci

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria