Jakie sukienki na lato?

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
Jodełka

Jakie sukienki na lato?

Post autor: Jodełka » 8 kwie 2019, o 16:06

Od dawna marzę o porządnym wypoczynku i dlatego w tym roku postanowiłam, że z mężem wyjedziemy na jakieś egzotyczne wakacje. Cieszę się jak dziecko i już nie mogę doczekać, kiedy kupię sobie jakieś ładne ubrania na tą okazję. W szafie mam tylko takie, które noszę na co dzień po domu i do pracy. Powinnam chyba też sprawić sobie ze dwie albo trzy zwiewne sukienki. A może Wy też macie podobne plany i podzielicie się ze mną pomysłami związanym z zakupem letnich sukienek?

Jakie sukienki na lato?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Kiruna

Re: Jakie sukienki na lato?

Post autor: Kiruna » 13 kwie 2019, o 16:24

Egzotyczne wakacje to przede wszystkim szerokie i błękitne morze oraz palmy. W takich warunkach pasują sukienki luźne w stylu boho. Wygoda, luz i długie wieczorne spacery po plaży. W krojach sukienek powinny przeważać wzory, które są bardzo kolorowe oraz lekkie i zwiewne tkaniny. Tego typu kreacje są wyjątkowo swobodne i mają niezobowiązujący charakter. Jestem pewna, że wśród asortymentu wielu butików znajdziesz takie, w których wspaniale wypoczniesz.

Domka

Re: Jakie sukienki na lato?

Post autor: Domka » wczoraj, o 06:10

Wpadła mi ładna premia i chciałabym odświeżyć trochę swoje ciuchy. Postanowiłam zacząć od letnich sukienek. Mogłybyście powiedzieć mi co jest w tym roku modne? jakie kolory, kroje? Bo jak przeglądam sklepy online to widzę że ołówkowe sukienki w przeróżnych kolorach są i do tego kołnierzyk jest, wygląda całkiem nieźle, sukienki luźne z falbankami , asymetryczne. No widzę jest w czym wybierać. A kolory i wzory :D no ja lubie właśnie takie wyraziste.

ODPOWIEDZ