Plastikowa biżuteria.

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.
Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2459
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Plastikowa biżuteria.

Post autor: misiak » 26 lut 2010, o 14:34

Plastikowa biżuteria waszym zdaniem to sztuka współczesna, czy bardziej kicz? Moim zdaniem fajnie prezentująca się plastikowa biżuteria może być bardzo dobrym zakupem, który spełni się przy niejednej sukience, bluzce czy też kreacji wieczorowej. Jakie jest wasze zdanie?

Plastikowa biżuteria.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
sylusia
Posty: 15394
Rejestracja: 26 lut 2010, o 23:59

Re: Plastikowa biżuteria.

Post autor: sylusia » 27 lut 2010, o 01:12

Żaden kicz! Sama nosze biżuterie z elementami plastikowymi jak i całą z plastiku. Podoba mi się i już, żadna nowoczesna sztuka, plastikowa biżuteria dostępna była już jak srałam w portki jeszcze.

Awatar użytkownika
catherina8
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2010, o 11:03

Re: Plastikowa biżuteria.

Post autor: catherina8 » 27 lut 2010, o 11:22

Sztuka, sztuka Kazimiera Sztuka :D żarty muszą być co nie dziewczyny? Brak tu chłopów nie? :lol: plastikowa biżuteria także jest sztuką, osobiście uwielbiam kupować sobie kolczyki plastikowe w różnych kolorach by do każdej bluzki mieć odpowiednio dopasowane kolczyki kolorystycznie.

Awatar użytkownika
wwizz
Posty: 17
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:33

Re: Plastikowa biżuteria.

Post autor: wwizz » 28 lut 2010, o 00:37

Brak tu kogo bo nie zrozumiałem ? Zapewne Pani chodziło o mężczyzn? Nie, nie brakuje tu mężczyzn. Jestem przedstawicielem tego gatunku, ale nie chłopa. Tak jakbym nazwał kobietę babą :D tak w woli żartów to było. A przechodząc do sedna tematu założonego w tym dziale, to jestem za tym by biżuteryjne dodatki były z plastiku.

Awatar użytkownika
Kawka

Re: Plastikowa i sztuczna biżuteria.

Post autor: Kawka » 30 sie 2017, o 12:43

Korzystanie ze sztucznej biżuterii jest wygodne ale też dość ryzykowne, bo wyobraź sobie, że Twój chłopak zobaczy czarny plastik wyłaniający się ze srebrnej bransoletki czy złotej: pomyśli że to albo niechluj dziewczyna albo niepoprawnie wybiera jakościowe produkty.

Koleżanki też mogą mieć niezły ubaw i temat do plotkowania jak zacznie wyłaniać się sztuczna tandeta i plastik spod biżuterii.

Pozytywną stroną jest możliwość założenia czegoś na jeden raz, np. diadem do włosów na ślub najlepiej kupić sztuczny bo na pewno przetrwa 1-3 dni weselnej zabawy i potem można go z czystym sumieniem wyrzucić. Cena sztucznej i plastikowej biżuterii wydaje się bardzo niska i dostępna dla wszystkich ale mając na uwadze fakt że będzie się ją używać bradzo krótko to cena jej może okazać się większa niż złotej czy srebrnej biżuterii a nawet platynowej biżuterii.

ODPOWIEDZ