Kolie

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Saara
Posty: 11
Rejestracja: 3 mar 2010, o 12:06

Kolie

Post autor: Saara » 3 mar 2010, o 12:18

Zawsze kojarzyły mi się z balami i różnymi uroczystościami, jednak ostatnio widziałam kobietę w centrum handlowym, która miała duży dekolt i piękną kolię. Wyglądało to elegancko, ale nie za bardzo poważnie czy wyniośle. Po powrocie do domu zaczęłam szukać różnych kolii w internecie i znalazłam kilka pięknych np w kolekcji Apartu. Jednak przy okazji nadziałam się na kilka opinii na temat kolii, niestety negatywnych. Dlatego jestem ciekawa, co wy forumowicze myślicie o koliach? Co się wam w nich podoba,a co nie? Jezeli znajdziecie jakąś piękną w internecie, możecie wrzucić link.

Kolie

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 23
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

Re: Kolie

Post autor: muszka » 4 mar 2010, o 14:44

Kolie jak dla mnie to zbyt wyrafinowana bajka, coś ponad moje oczekiwania i niezbyt tanie. Wolę skromniejszą biżuterię, kolie to kojarzą mi się zawsze z czasami z innych epok, jak w tych kostiumowych filmach. Plecionki nie podobają mi się i pewnie dlatego jakoś nie zwracam uwagi na to czy inne kobiety noszą kolie.

Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 9
Rejestracja: 1 mar 2010, o 19:53

Re: Kolie

Post autor: Amelia » 4 mar 2010, o 20:34

Nigdy nie marzyłam o kolii, kojarzy mi się z wyniosłością i ze snobkami z filmów kostiumowych ;) Jednak jak widzę jakąś ładną w internecie czy na zdjęciu, lubię na nią popatrzeć i nacieszyć wzrok jej elegancją i wzorzystością. Z kolekcji "AnKa Biżuteria"bardzo podoba mi się ta:
Załączniki
img_prod749_0_o[1].jpg
kolia

Awatar użytkownika
Audrey H.
Posty: 15
Rejestracja: 6 mar 2010, o 17:06

Re: Kolie

Post autor: Audrey H. » 6 mar 2010, o 17:35

Kolie są przepiękne, bardzo wyrafinowane i eleganckie. Jestem zakochana w klasycznej biżuterii i wzorach retro oraz artystycznych i wydaje mi się, że kolia łączy te wszystkie elementy w sobie. Kolekcja apartu jest oczywiście nowoczesna, ale proponuje piękne kolie, w cudownych kolorach i kształtach. Osobiście wolę wyszukiwać takiej biżuterii w antykwariatach czy w internecie i specjalnych sklepach, ale akurat Apart stworzył piękną kolekcję i myślę, że bylabym nią zainteresowana.

Awatar użytkownika
Celebrytka

Re: Kolie

Post autor: Celebrytka » 4 lip 2018, o 11:39

Kolie mi kojarzą się z balem, gdzie każda kobieta pięknie się ubiera i uwieńcza swoją piękną kreację ekskluzywną kolią, biżuterią która musi zwrócić uwagę zarówno mężczyzn jak o innych kobiet na balu.

ODPOWIEDZ