Obrączki ślubne

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
Awatar użytkownika
kanar5
Posty: 2
Rejestracja: 9 gru 2010, o 23:52

Obrączki ślubne

Post autor: kanar5 » 10 gru 2010, o 00:00

Wraz z narzeczoną od długich miesięcy planujemy Nasz ślub. Prawie wszystko dopięte jest już na ostatni guzik, więc zaczynamy rozglądać się za obrączkami. U jubilerów jest ogromny wybór – tradycyjne złote, srebrne lub dwukolorowe. Wielu oferuje wykonanie oryginalnego wzoru z gwarancją niepowtarzalności. Chciałbym zapytać o Wasze obrączki, z perspektywy czasu co moglibyście doradzić wybierającej parze młodej. Podczas ostatniej wizyty u jubilera moją uwagę przykuły tzw. obrączki diamentowane. Dla mnie jest to nowość i to dość droga. Czekam na opinie :) !

Obrączki ślubne

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 530
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Obrączki ślubne

Post autor: ForumMaster » 10 gru 2010, o 13:39

Ja mam ślub dawno za sobą. Dziś podejmując decyzję o zakupie obrączek ślubnych na pewno trzeba szukać trwałych materiałów. Czy Twoje złoto spełnia tą regułę? Moja obrączka się porysowała i wygląda na zniszczoną. Ten diament w nazwie, to wplecione diamenty, czy technologia wykonania?

Mogę liczyć na szybką odpowiedź? Jest to dla mnie ważne, bo za chwilę syn będzie mnie prosić o sfinansowanie zakupów obrączek ślubnych...
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Obrączki ślubne

Post autor: Sklep-Jubilerski » 20 sty 2011, o 10:41

Zgadzam się z powyższą opinią. W przypadku obrączek,złoto wydaje się być najtrwalszym materiałem. Konkretny wzór to już kwestia gustu. Mi osobiście bardzo podobają sie obrączki z kolekcji romantycznej,patrzyliście na nie?

ODPOWIEDZ