Jak łączyć biżuterię z resztą stroju?

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
Awatar użytkownika
Filonka
Posty: 13
Rejestracja: 4 mar 2010, o 21:44

Jak łączyć biżuterię z resztą stroju?

Post autor: Filonka » 4 mar 2010, o 21:47

Często kobiety mówią, że dobierają biżuterię do swojego stroju. Co to dokładnie znaczy? Chodzi o dobór kolorystyczny np. pierścionka z różowym oczkiem do różowej apaszki czy np. chodzi o kształt biżuterii? Mam zawsze problemy z doborem biżuterii, dopasowuje ją intuicyjnie.

Jak łączyć biżuterię z resztą stroju?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Kokosanka
Posty: 11
Rejestracja: 5 mar 2010, o 13:02

Re: Jak łączyć biżuterię z resztą stroju?

Post autor: Kokosanka » 5 mar 2010, o 13:05

Ja dobieram biżuterię do koloru stroju, jeżeli mam na sobie zieleń, to dodaję do tego złoto, ładnie się wtedy komponuje błyszczą żółć złota z głęboką zielenią i czernią moich włosów. Tak samo robię gdy przeważa w moim urbaniu kolor czerwony. Natomiast kiedy zakładam róż, biel czy inny delikatny kolor, wybieram do tego srebro lub białe złoto. Ponadto staram się dopasowywać wielkośc biżuterii, kiedy mam dość duży dekolt zakładam większy wisiorek, natomiast mając na sobie koszulę z kołnierzem, wybieram coś mniejszego i dyskretniejszego.

Awatar użytkownika
E-dama
Posty: 11
Rejestracja: 5 mar 2010, o 12:55

Re: Jak łączyć biżuterię z resztą stroju?

Post autor: E-dama » 5 mar 2010, o 14:46

Dobieram biżuterię do kolorystyki tego co mam na sobie, jeżeli jest to coś w ciemnych kolorach to wiadomo, że trzeba to rozjaśnić biżuterią, jeśli jest zbyt jasna sukienka to trzeba najlepiej zastosować stonowanych kolorów w biżuterii, a gdy kolorowo i wiosennie się ubierzemy to takie taż kolory biżuterii powinny na nas się pojawić.

ODPOWIEDZ