Nieśmiertelniki

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.
Awatar użytkownika
Damianeroo
Posty: 7
Rejestracja: 5 mar 2010, o 12:24

Nieśmiertelniki

Post autor: Damianeroo » 5 mar 2010, o 12:33

Ich przeznaczeniem było służenie w wojsku jako identyfikacja żołnierzy w razie ich śmierci. Teraz wiele osób używa ich jako biżuterii, noszą je na szyi z wygrawerowanymi np. danymi ukochanej osoby czy innymi motywami. Osobiście bardzo szanuję wojsko i jego system, dlatego nie jestem przekonany co do robienia z nieśmiertelników ładnej ozdóbki. Co wy na to? Też zauważyliście, jak pewne funkcjonalne przedmioty mające jakieś znaczenie wykorzystuje się jako biżuterię?

Nieśmiertelniki

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Hazel_Eye
Posty: 7
Rejestracja: 6 mar 2010, o 20:57

Re: Nieśmiertelniki

Post autor: Hazel_Eye » 8 mar 2010, o 19:46

Jak miałam 14 lat to nosiłam taki nieśmiertelnik. Razem z moim ówczesnym chłopakiem zamówiliśmy je i nosiliśmy, ja z jego danymi, a on z moimi. Miłość przetrwala kilka miesięcy, a nieśmiertelnik jeszcze gdzieś mam, w jakieś szkatułce z pamiątkami. Uważam, że to fajna sprawa, tak wykorzystywać pewne przedmioty np. do okazywania sobie uczuć. Rozumiem, że kogoś związanego z wojskiem może to urazić, ale mi osobiście w ogołe to nie wadzi.

Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Re: Nieśmiertelniki

Post autor: sklepik_one » 10 mar 2010, o 13:19

Nieśmiertelniki zostawmy tym od wojska, naszymi nieśmiertelnikami oznaczającymi miłość, przyjaźń, koleżeństwo niech będą pierścionki/obrączki, bransolety z imionami/danymi i innego rodzaju wyroby biżuteryjne ale nie nieśmiertelniki. Jakoś zbyt militariami mi pachnie. Jeżeli jesteś żołnierzem, saperem itp to czemu nie, ale musisz być związany jakoś z militariami a nie zwykłym śmiertelnikiem. :D

ODPOWIEDZ