Angelina Jolie i jej złoto

Bardzo często to media kształtują modę. Hitem staje się to co nosi piękna modelka, ale również biżuteria, którą noszą aktorzy, prezenterzy, znane osoby. Z teledysków uczymy się jak nosić modną biżuterię. Postarajmy się być na bieżąco.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 62
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Angelina Jolie i jej złoto

Post autor: Mikka » 5 mar 2010, o 12:46

Przeglądałam właśnie zagraniczne strony internetowe i na jednej z nich newsem było,że Angelina Jolie pojawiła się na planie filmu teh Tourist w zlotej biżuterii. Furrorę zrobiły jej złote kolczyki, dzięki którym aktorka wyglądała ponoć jak "prawdziwa gwiazda Hollywood". Biżuteria jest dziełem marki Asprey, a częśc dochodów ze sprzedaży trafia na cele charytatywne. Uważam, że fakt iż aktorka chodzi w złocie, nie jest niczym powalającym, ani ważnym, jedynie interesuące jest to, że lansuje coś, z czego część pieniędzy trafi na pomoc innym.

Angelina Jolie i jej złoto

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
E-dama
Posty: 11
Rejestracja: 5 mar 2010, o 12:55

Re: Angelina Jolie i jej złoto

Post autor: E-dama » 5 mar 2010, o 13:24

Obrazek
Angelina Jolie i Brad Pitt projektują luksusową biżuterię i jak się ona Wam podoba? Mi się ona podoba tak samo jak cel, dla którego powstaje biżuteria aktorów, zyski ze sprzedaży trafiają na konto fundacji Education Partnership for Children of Conflict.

Awatar użytkownika
Kokosanka
Posty: 11
Rejestracja: 5 mar 2010, o 13:02

Re: Angelina Jolie i jej złoto

Post autor: Kokosanka » 5 mar 2010, o 13:42

Oj tak, dochód z biżuterii jest przeznaczany na szczytny cel, co dodaje jej uroku. Jednak gdybym miała pojść do jubilera i wybrać sobie jakiś pierścień, nigdy nie wybrałabym tego zaprojektowanego przez nich. Jak dla mnie za bardzo wymyślny i agresywny, ale oczywiście liczy się tu cel bardziej niż prezencja.

ODPOWIEDZ