Wszystko co kobieta powinna wiedzieć o biżuterii

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.
Awatar użytkownika
allkon

Wszystko co kobieta powinna wiedzieć o biżuterii

Post autor: allkon » 26 kwie 2012, o 10:29

Kolory biżuterii

Czy wiedziałaś, że kolor Twojej biżuterii ma duże znaczenie? Po pierwsze, ma na nas wpływ – może działać na stan emocjonalny, samopoczucie i zdrowie. Po drugie, jest sposobem na wyrażenie różnych ważnych rzeczy, takich jak nasza osobowość czy stosunek do osoby, z którą się spotykamy. Dlatego też warto się zapoznać z symboliką każdego koloru. W najbliższych dniach będę publikowała krótkie teksty o różnych kolorach biżuterii. A Ty, czy zwracasz uwagę na kolory, gdy zakładasz biżuterię?

Wszystko co kobieta powinna wiedzieć o biżuterii

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
allkon

Re: Wszystko co kobieta powinna wiedzieć o biżuterii

Post autor: allkon » 26 kwie 2012, o 10:38

Im mniej biżuterii, tym lepiej

Czy pamiętasz, jak ostatnio widziałaś kobietę, która miała na sobie pełno biżuterii? Trzy naszyjniki, piętnaście plastikowych bransoletek w różnych kolorach, dwie pary kolczyków na uchu, pierścionki na każdym palcu… a w dodatku wszystko „od czapy”. Jaki efekt na Tobie zrobiła ta kobieta? Czy nie stwierdziłaś, że ten nadmiar pokazuje, że nie ma żadnego stylu?

Biżuteria ma być eleganckim dodatkiem, tak jak tło muzyczne w filmie – powinna poprawiać odczucia estetyczne, ale musi być niemalże niezauważalna. Ponadto, jeżeli decydujesz się na założenie kilku różnych produktów (np. kolczyki + zawieszka), warto skorzystać z już istniejących kompletów. Zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami kompletów w komentarzach!

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Wszystko co kobieta powinna wiedzieć o biżuterii

Post autor: Sklep-Jubilerski » 10 maja 2012, o 17:17

Z bi zuterią jest tak jak z makijażem, obiorem czy perfumami. Mają podkreślac urodę a nie ją przytłaczac. Odpowiednio dobrana wydobywa piękno. Zle dobrana szpeci.

ODPOWIEDZ