"Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Kokosanka
Posty: 11
Rejestracja: 5 mar 2010, o 13:02

"Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka

Post autor: Kokosanka » 5 mar 2010, o 13:54

Marka W.Kruk stworzyła kolekcję o nazwie "Jedyny", zawierającą pierścionki z białego lub żółtego złota z brylantem w sześcioramiennej koronie. Każdy z klientów może stworzyć własnego "Jedynego" poprzez wybór rodzaju złota i dopasowanie odpowiedniego brylantu (klient decyduje o masie, parametrach i czystości kamienia). Cena takiego pierścionka może się wahać od 500 złotych, aż do ponad 30 tysięcy. Dzięki temu stać na taki luksus bardzo zróżnicowaną grupę osób, w tym także mnie;)
na tej stronie więcej informacji na temat "jedynego", można tutaj także zobaczyć cennik i zdjęcia poszczególnych pierścionków:
Załączniki
jedyny.png

"Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2010, o 21:54

Re: "Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka

Post autor: Charlotte » 6 mar 2010, o 16:22

Piękne zdjęcia pierścionków. Jak przeglądam stronę apartu i Kruka i porównuje obie, to musze przyznać, że strona tego drugiego ma o wiele lepszą jakość zdjęć, złoto na stronie Apartu wygląda na żółte, natomiast na stronie Kruka jest pociągająco... złote. Co do samej kolekcji, jest śliczna. Bardzo bym chciała mieć taki pierścionek z brylantem,ten za 1590 zl zółtym złotem. Cena wygórowana, ale warto odkładać pieniądze na coś tak pięknego.

Awatar użytkownika
lisek
Posty: 10
Rejestracja: 6 mar 2010, o 18:53

Re: "Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka

Post autor: lisek » 6 mar 2010, o 20:06

Strona Kruka widać, że zainwestowała sporą kasę na grafików i fotografów. Apart do tego zupełnie się nie przyłożył. Pewnie połowa lasek z forum zaraz rzuci się na ten temat i będzie pobojowisko jaki to on piękny, śliczny i taki "jedyny" :D to już Wam kobietom nie starcza zwykła cyrkonia?

Awatar użytkownika
Coco_Chanel
Posty: 15
Rejestracja: 1 mar 2010, o 18:40

Re: "Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka

Post autor: Coco_Chanel » 6 mar 2010, o 20:11

A facetom nie starcza maluch albo polonez? BIżuteria jest dla kobiet jak samochody dla mężczyzn, bardzo lubią o nią dbać, mieć jak najlepszą, żeby się nią chwalić i cieszyć na długi czas. Cyrkonie to pięknie ozdoby, ale tanie i bardzo popularne, natomiast brylanty czy diamenty... ciężko opisać słowami jak wiele emocji potrafią wzbudzić. Są piękne, do tego szlachetne i często niedostępne dla wielu osób. A wiadomo, to co niedostępne, najbardziej kusi.

Co do samej kolekcji, jest naprawdę ładna. Niby prosta i nieodkrywcza, ale ma w sobie to coś, co zachwyca.

ODPOWIEDZ