BIżuteria z modeliny

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Iga
Posty: 7
Rejestracja: 8 mar 2010, o 20:25

BIżuteria z modeliny

Post autor: Iga » 8 mar 2010, o 20:36

Słyszeliście może o biżuterii z modeliny? Jest to coś trwałego i pożądnego, czy raczej jest to zabawa dla dzieci? Moja koleżanka mówiła mi, że mogę spróbować wykonać coś z modeliny, ale nie jestem pewna, czy nie żartowała (a często jej się to zdarza). Jak się robi taką biżuterię i jak się ją konserwuje?

BIżuteria z modeliny

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
123projekt
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2010, o 16:54

Re: BIżuteria z modeliny

Post autor: 123projekt » 9 mar 2010, o 17:52

Biżuteria z modeliny to raczej dla dzieci zabawy i uważam, że koleżanka porządnie sobie z Ciebie zażartowała i wprowadziła w małe zakłopotanie. Wiadomo dzieci lubią bawić się modeliną i robić wiele rzeczy z nich, także biżuterię, ale zostawmy takie zabawy im a my zajmijmy się tym, o czym dzieci marzą całe życie będąc dzieckiem a gdy dorastają zapominają o tym. Kupujmy i róbmy sobie biżuterię profesjonalną, tą ze złota, srebra, z kamieniami, czy też prawdziwymi diamentami i perłami. Tak jak kogo stać tak niech się ozdabia.

Awatar użytkownika
Nina
Posty: 12
Rejestracja: 1 mar 2010, o 13:06

Re: BIżuteria z modeliny

Post autor: Nina » 9 mar 2010, o 18:53

My robiłyśmy jeszcze w liceum z koleżanką kolczyki z modeliny, tworzyłyśmy jakieś kształty czy owoce np.wisienki, wysuszałyśmy je, umieszczając w środku bigle, czasami jeszcze malowałysmy a potem nosiłyśmy dumnie po szkole i mieście. Fakt faktem, szybko się nam znudziło, ale dużo było przy tym zabawy. A jak lubisz tak spędzać czas to zaproś jakąs koleżankę i razem się powygłupiajcie. Nikt nie karze wam tego nosić, najwazjsze jest mile spędzenie czasu.

ODPOWIEDZ