Bransoletki z muliny

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Iga
Posty: 7
Rejestracja: 8 mar 2010, o 20:25

Bransoletki z muliny

Post autor: Iga » 8 mar 2010, o 20:41

Pamiętacie jeszcze zabawę w robienie bransoletek z muliny? Ja robiłam takich dużo będąc jeszcze w podstawówce. Teraz, kiedy bawię się z powrotem w tworzenie biżuterii, zaczęłam myśleć o mulinie i o wykorzystaniu jej przy różnych ozdóbkach. Co o tym sądzicie? Wiadomo, że mulina raczej nie nadaję się na wieczorne wyjście, no ale może nie wyglądałoby to strasznie głupio, gdybym miała bransoletkę z muliny i muszli idąc na zakupy? Proszę o szczere opinie ;)

Bransoletki z muliny

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
123projekt
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2010, o 16:54

Re: Bransoletki z muliny

Post autor: 123projekt » 9 mar 2010, o 17:48

Bransoletki z muliny bardzo fajnie wyglądają, lecz gdy są zrobione z pomysłem i szwajcarską niemal dokładnością. Widzę jak młode dziewczyny z muliny tworzą bransoletki i naszyjniki, bardzo fajnie to się prezentuje przy aktualnej modzie panującej w młodym środowisku. Nie wiem jakby to wyglądało u kobiety powyżej np. 30, ale spróbować zawsze warto.

Awatar użytkownika
Nina
Posty: 12
Rejestracja: 1 mar 2010, o 13:06

Re: Bransoletki z muliny

Post autor: Nina » 9 mar 2010, o 18:57

Mi się zabawa z muliną kojarzy jednoznacznie z podstawówką, teraz na pewno nie założyłabym takiej bransoletki. Co innego zrobić z kimś, na przykład z dzieckiem, ale tylko w celach rekreacyjnych. Uważam, że mulina nie jest dobrym materiałem do ozdoby, prezentuje się kiepsko i może psuć wizerunek, chyba że mówie, jakąś bransoletkę z muliny nosi mama, którą dostała ją od swojej pociechy.

ODPOWIEDZ